Świetna pogoda i zapowiadana moc atrakcji zrobiły swoje. Na tegorocznych obchodach Dni Wody organizowanych przez ZWiK były tłumy mieszkańców. 

W sobotę na terenie stacji ujęcia wody przy ul. 15 płk Piechoty Wilków organizatorzy odnotowali co najmniej 5 tysięcy osób. Tyle wydanych zostało bonów cateringowych, które można było wymienić na kiełbaskę z grilla. Na tym stanowisku ustawiła się zdecydowanie najdłuższa kolejka.

Ale nie tylko darmowa kiełbasa przyciągnęła mieszkańców. Było naprawdę dużo atrakcji, w szczególności dla najmłodszych. W organizację tej imprezy zaangażowało się wiele instytucji, firm i osób. Największą atrakcją był pokaz waterbowl w wykonaniu uczestniczki Mam Talent – Anny Filipowskiej.

Pokaz uczestniczki Mam Talent

Były pokazy tańca w wykonaniu Azja Dance, sekcji Miejskiego Ośrodka Kultury czy Strefy Ruchu. Swoje stanowiska z trakcjami dla dzieci miały między innymi wolontariusze z Agrafki i PCK. MOK zorganizował konkurs na najlepsze fotografie z wodą w temacie. Głosować mogli mieszkańcy. Kruk malował z dzieciakami kilkumetrowy obrazek, a każdy mógł wsiąść do wozy strażackiego czy zrobić sobie zdjęcie na policyjnym motocyklu. Były też warsztaty z udzielania pierwszej pomocy. Do tego mnóstwo konkursów, quizów i animacji.

REKLAMA
Poprzedni artykuł360 osób jedzie z okazji Dni Wody (ZDJĘCIA)
Następny artykułCzerwona kartka, dwa rzuty karne i cztery gole. W tym meczu było wszystko (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ja to się zastanawiam czy organizator nie powinien przejść na dietę i pić tylko tą wodę.

Bawcie się dobrze, to dla was. Rachunek doliczymy… w cenie wody : (