Strona główna Dzieje się Takich mamy przystojniaków. Startują w konkursie na mistera

Takich mamy przystojniaków. Startują w konkursie na mistera

23
Tytuł Mistera Ziemi Łódzkiej marzy się każdemu z nich. Już w najbliższą niedzielę o zwycięstwo w tym konkursie będą walczyli trzej reprezentanci naszego powiatu. Trzymajmy kciuki!

Wszystkich kandydatów, z całego województwa, którzy dostali się do finału konkursu jest tylko jedenastu. W tym gronie znaleźli się 19-letni Jakub Magier oraz 22-letni Mikołaj Grzegorz z Pabianic, a także 21-letni Mateusz Krata, ksawerowianin.

Impreza odbędzie się w Łodzi, w Artkombinat Scena Monopolis. O tym, kto zostanie Misterem zadecyduje jury, ale również my, głosując, możemy wybrać swojego faworyta, czyli Mistera Publiczności. Zdobycie tego tytułu będzie dla jego posiadacza przepustką do półfinału konkursu Mister Polski.

Aby tę szansę dostał któryś z naszych reprezentantów, na tego, który podoba nam się najbardziej należy wysłać sms-a pod numer 7168 (koszt wynosi 1,23 zł).

Mateusz Krata – sms o treści: MEN.2

Jakub Magier – sms o treści: MEN.5

Mikołaj Grzegorz – sms o treści: MEN.8

W ubiegłym roku to właśnie pabianiczaninowi udało się zdobyć tytuł Mistera Ziemi Łódzkiej. Powędrował on do Piotra Woźniaka. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Nic pięknego. Przydała by się Siłownia, Medycyna Estetyczna, Solarium. Wtedy mogą startować.Albo na mister GAY.

Przydałby się słownik ortograficzny 🙂

kawał schaba jeden z drugim

a gdzie proporcje? ,to są mężczyzni? ,klatki piersiowe okropne pozapadane masakra jakaś

Próżność goni pychę

Uuu mister obozu… 😁 Ciacha jak ta lala. Czy to jest ideał polskiego mężczyzny tych czasów? Trochę sie pozmieniało. Ja, mając 30 lat mam inne ideały.

Pod postem na FB piękne komentarze, pełne tolerancji i szacunku. Najlepsze oczywiście od tych z tęcza w profilu. Ile hipokryzji i nienawiści w ludziach, takich co i na zewnątrz i wewnątrz do pięknych nie należą. Może zablokujcie komentarze bo szkoda młodych chłopaków, żeby to czytali…

a czemu blokować. To są prawdziwi mężczyźni czy p,,,,y z koziej d… ?

Yyyyyyyyyyyyyyy…………………….slow brak…

Jakie miasto tacy misterzy

Drogie panie komentujące ten artykuł. Prosze wstawic fotki swoich mężów, kochanków, czy chłopaków. Zobaczymy wtedy te prawdziwe ideały.
I moze wtedy sie posmiejemy kogo sobie wybrałyscie na prawdopodobnie całe życie
Jeśli nie wiecie jak dodac zdjęcie zrobie to za was

Zgadzam się całkowicie. Oto zdjęcie Roberta Lewandowskiego w wieku tych chłopaków. Nie widzę za bardzo różnicy. A trzeba mieć na uwadze,.że już wtedy uprawiał sport wyczynowo. Widać, że niektóre panie myślą, że każdy fajny chlopczyk powinien wyglądać jak ci z programów typu „Love Island” albo „Warsaw Shore”. Nie wiedzą jednak tego, że ci „prawdziwi mężczyźni”, żeby tak wyglądać w wieku 19 lat, to muszą jeść więcej tabletek niż kanapek.

c_960x585_336242df2ca018dbcf6fd927f5e00bb0.jpg
Last edited 2 lat temu by Normalny

Różnica jest zasadnicza-nazywa się Lewandowski

Teraz rozumiem dlaczego jest tyle singielek. Czasy,że faceci bardziej zniewieściali niż kobiety

a jednak mozna kultralnie ale w punkt skomentowac …

Powiem ci, dlaczego jest tyle singielek. Bo każda dziewczyna uważa się za cudo i szuka księcia. Niestety, jedynym efektem tych poszukiwan jest ciąża czyli prezent od bogatego księcia z dyskoteki. Po roku lub dwóch, zycie weryfikuje i obniża poprzeczkę w poszukiwaniu księcia. Niestety, facet nie chce być tatusiem dla obcego dziecka, nawet jesli był to prezent od księcia z bajki.

Kolego, chyba miałeś w życiu mało kontaktów z kobietami skoro tak twierdzisz. Nie masz racji za grosz

Widzisz kolego, jest między nami różnica. Ty idziesz na ilość a ja na jakość 🙂
Pozdrawiam

Last edited 2 lat temu by StopIdiotom

Idziesz na jakość i twierdzisz, że każda dziewczyna szuka księcia i nie chcesz być tatusiem obcego dziecka? Co to w ogóle za określenie w stosunku do kobiet, że idziesz na jakość?
Dorośnij, to zobaczysz, że świat jest inny. Inaczej Cię też zaczną kobiety traktować i może słowo jakość przestanie Ci sie kojarzyć z kobietą.
Nie obraź się na mnie, przepraszam Cię jeśli te słowa Cię mogły urazić.

„jakość” – chodziło pewnie o rozdzielczość

Wyplochy takie🤑”JEDNOSTRZALOWCY” 😁😁😁

Słoika z ogórkami by nie odkręcili … 🙁

Ciekawe tylko czy w dzisiejszych czasach bardziej sobie poradzi w życiu ten co to odkręci ten słoik na siłę, czy ten co będzie znał 10 sposobów na odkręcenie bez jej użycia.