Strona główna Aktualności Z miasta Tak wyburzają Lidla (ZDJĘCIA)

Tak wyburzają Lidla (ZDJĘCIA)

6

Za kilka dni nie będzie śladu po sklepie usytuowanym przy ulicy Łaskiej 11.

O zamknięciu sklepu Lidl na Piaskach informowaliśmy już 20 kwietnia.

– W trosce o komfort naszych klientów oraz wygodę zakupów, sklep zostanie powiększony oraz unowocześniony. W ramach idei naszej firmy – „w trosce o lepsze jutro”, w sklepie zastosowane zostaną ekologiczne rozwiązania, takie jak: ogrzewanie geotermalne za pomocą pomp ciepła, energooszczędne oświetlenie LED oraz odzysk ciepła z instalacji chłodniczych. Modernizacja sklepu odbędzie się przy pomocy ekologicznych oraz najnowocześniejszych materiałów budowlanych. Ponadto zmodernizowany zostanie także parking przy sklepie – mówi Sonia Karman z biura prasowego Lidl Polska.

Rozbiórka rozpoczęła się we wtorek 26 kwietnia. Jak czytam na tablicy informacyjne, całość prac ma zakończyć się 24 października tego roku. Przy przebudowie sklepu pracuje 30 pracowników.

Ponad 200 osób czekało na otwarcie (ZDJĘCIA)


REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

I nie mam skrótu na Czereśniową… musze zapylać naokoło Wspólną…

Cyt: „w sklepie zastosowane zostaną ekologiczne rozwiązania, takie jak: ogrzewanie geotermalne za pomocą pomp ciepła” – Ktoś chciał mieć w Pabianicach geotermię, prawda? No to będzie 🙂

czyli Ciebiada jednak nie kłamał 😀

No właśnie. Inwestor prywatny może, a miasto np. na hali powiatowej nie mogło, bo przecież po co.

Akurat hala powiatowa posiada pompy pionowe pompy ciepła.

Mój błąd, ale chodziło mi i tak o to że powinny tego typu rozwiązania dawno być u nas w mieście szczególnie w publicznych obiektach.