Strona główna Aktualności Biznes Tak „rośnie” fabryka Miele w Ksawerowie. Ruszyła rekrutacja

Tak „rośnie” fabryka Miele w Ksawerowie. Ruszyła rekrutacja

6

Na początku lipca wkopano kamień węgielny pod budowę, a już dziś widać szkielet ogromnej hali, z której rocznie ma wyjechać 250 000 pralek.

Ta potężna inwestycja o wartości około 200 mln złotych ma być zrealizowana w ciągu dwóch lat. Uruchomienie produkcji nastąpi do 2020 roku, a w zakładzie ma znaleźć pracę nawet 400 osób.

Tymczasem jedna z firm doradczych prowadzi już rekrutację na specjalistyczne stanowiska. Poszukiwani są m.in. brygadzista montażu końcowego, mechanik w dziale utrzymania ruchu, kierownik działu kontroli jakości czy mechanik procesu wtrysku tworzyw sztucznych. We wszystkich ogłoszeniach wymagana jest znajomość języka niemieckiego lub angielskiego. Ogłoszenia można znaleźć na jednym z portali.

REKLAMA
Poprzedni artykułDziś bawią się seniorzy!
Następny artykułŁódzka Klasa Okręgowa – kolejka 4. Zieloni grali w dziesięciu (Podsumowanie)
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Nadchodzą czarne chmury nad prywatne firmy, które zatrudniają za minimalne stawki młodych ludzi…..

Wierzysz że Miele zapłaci po 2 tyś ojro? Że po to buduje fabrykę w Pabianicach zamiast powiedzmy w Pradze?

Eeee..tam Jakie czarne chmury Jak firmy dostaną też dotacje, ulgi, zwolnienia podatkowe To będą mogły tez lepiej zapłacić . Taka ciekawostka Ikea świetny pracodawca W UE zapłacił mniej niż 0.5% podatków Można ? Dotacje z PUP na utworzenie miejsca pracy lub założenie firmy to 😂😂😂 Max 24 tyś zl A koszt 1 miejsca pracy w miele to 500.000 zł Można ??? Tak wygląda rynek Podczas gdy na zachodzie pensja w produkcji To 1,5 -2.5 tyś euro U nas jest to 1,5 -2.5 tys zł Zwykly pracownik dostanie więcej za dyspozycyjność, 4 brygadowke, Nadgodziny Itp W porównaniu z tempem i bezstresowa… Czytaj więcej »

Niech obok wybudują z dwa bloki mieszkalne dla Ukraińców i Hindusów 🙂
Ps GDZIE TE OGŁOSZENIA xD

Nie ma i nie będzie. Rekrutacja odbywa sie przez specjalistyczne portale.

A te specjalistyczne firmy
To czasem
nie randstadt ?
Wynajem pracowników czasowych ?