Strona główna Aktualności Komunikacja Tak pojadą autobusy podczas „majówki”

Tak pojadą autobusy podczas „majówki”

0

Długi, majowy weekend wiąże się ze zmianami w komunikacji. Poniżej zamieszczamy informację, jak będą kursowały autobusy poszczególnych linii od najbliższego poniedziałku do piątku.

30 kwietnia (poniedziałek):
W nocy z niedzieli na poniedziałek (29/30 kwietnia) autobusy linii nocnej N4B będą kursowały jak w nocy z piątku na sobotę. Na wszystkich liniach obowiązuje powszedni rozkład jazdy
(na liniach 7263264 i D – powszedni nauki szkolnej).

1 maja (wtorek):
W nocy z poniedziałku na wtorek (30 kwietnia/1 maja) autobusy linii N4B będą kursowały jak w nocy z soboty na niedzielę. Nie wyjadą na ulice autobusy linii W. Trasa autobusów linii T oznaczonych literą H zostanie skrócona do placu 500-lecia w Rzgowie. Kursy do Guzewa będą realizowane bez zmian. Na pozostałych liniach obowiązuje rozkład jazdy na niedziele i święta.

2 maja (środa):
W nocy z wtorku na środę (1/2 maja) autobusy linii nocnej N4B będą kursowały jak w nocy z piątku na sobotę. Na liniach 7263 i D obowiązuje rozkład powszedni, wolny od nauki szkolnej. Zamiast kursu linii 263 o 7:30 z ul. Waltera – Jankego do Gimnazjum w Ksawerowie będzie realizowany kurs linii 7 do ul. Piłsudskiego. Nie będzie natomiast dwóch kursów linii 263 – o 15:53 z Ksawerowa i o 16:28 z ul. Waltera – Jankego do zajezdni MZK. Tego dnia nie kursują autobusy linii 264. Na pozostałych liniach obowiązuje taki rozkład, jak w dni powszednie.

3 maja (czwartek):
W nocy ze środy na czwartek (2/3 maja) autobusy linii nocnej N4B będą kursowały tak, jak w nocy jak z soboty na niedzielę. 
Trasa autobusów linii T oznaczonych literą H będzie skrócona do placu 500-lecia w Rzgowie. Kursy do Guzewa będą realizowane bez zmian. Na pozostałych liniach obowiązuje rozkład niedzielno – świąteczny.

4 maja (piątek):
W nocy z czwartku na piątek (3/4 maja) autobusy linii nocnej N4B będą kursowały tak, jak w nocy z piątku na sobotę. Na liniach 7 i 263 obowiązuje rozkład powszedni, wolny od nauki szkolnej. Zamiast kursu linii 263 o 7:30 z ul. Waltera – Jankego do Gimnazjum w Ksawerowie, będzie zrealizowany kurs linii 7 do Piłsudskiego. Nie będą kursowały autobusy linii 264Na pozostałych liniach obowiązuje taki rozkład, jak w dni powszednie. 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments