Strona główna Aktualności Z miasta Ta autoszkoła króluje w statystykach. Od czterech lat

Ta autoszkoła króluje w statystykach. Od czterech lat

6
Starostwo Powiatowe w Pabianicach opublikowało statystyki dotyczące zdawalności w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego z podziałem na konkretne szkoły jazdy. 

Kolejny raz najwyższy procent zdawalności w kategorii B, zarówno z egzaminu praktycznego jak i teoretycznego, ma Akademia Nauki Jazdy Łukasza Grabarza z ul. Warszawskiej. Średni wynik z teorii to 85,15%, a praktyki to 65,66%.

Na drugim miejscu z teorią na poziomie 83,17% uplasowała się szkoła CSK Grzegorz Terczyński, a trzeci jest OSK Pegaz – 77,42%.
Drugie miejsce z egzaminów praktycznych zajęła szkoła OSK Jarosław Józefiak – 40%, a trzecie miejsce OSK Janusz Keller – 34,97%.

– Moja recepta to indywidualne podejście do każdego kursanta. Jeden jest sprytny, inny ślamazarny, jeszcze inny chciałby prawko po dwóch godzinach jazdy – tłumaczy swoje wysokie miejsce Łukasz Grabarz. – Zwracamy uwagę na szczegóły, które są ważne na egzaminie.

W ANJ Łukasza Grabarza większość kursantów zdaje egzamin autem, którym uczyli się jeździć. – To spore ułatwienie, a są szkoły, które z tego nie korzystają – tłumaczy instruktor, który rocznie szkoli ponad stu adeptów na kierowców.

 

Zobacz pełne zestawienie zdawalności.

REKLAMA
Poprzedni artykułDroga, ale udana inwestycja. I w terminie
Następny artykułKoszykarki z I LO najlepsze
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

moze tak Chmielewski i jego Turbo przestana na FB wklejac ze maja ponad 60% zdawalnosci najwiecej ze wszystkich? ile to lat temu było? Chmielewski zdejmij te reklamy, bo sprawe trzeba zgłosić wyżej.

Piotruś to czasem nie ty co do prokuratury już Warszawie jednego zgłaszałeś jak się nim ta tutejsza nie zajmie? Ty a jak uszczelka pod głowicą w cienkim od małego co gnie karmazyna i swoim dziewczynom na telefony wysyła i tłumaczy ze maly ale wariat?

Wyżej, czyli gdzie? Do partii? Do biskupa?
Zgłaszać to sobie możesz, to reklama, nikt ci nie karze w nią wierzyć. (jak powiedział jeden z polityków o obietnicach przedwyborczych).

A jak sie te procenty przekładaja na ilość osób?

chętnie poznam również te dane. Grabarz podał ponad sto osób, więc jeśli Rybak np. czuje się pokrzywdzony,że ma około 18% zdających za pierwszym razem, gdzie u Grabarza ponad 60 % to może się pochwali ilością kursantów.

Albo ilością godzin które musieli wyjeździć 🙂