Strona główna Aktualności Z miasta Ta autoszkoła króluje w statystykach. Od czterech lat

Ta autoszkoła króluje w statystykach. Od czterech lat

6
Starostwo Powiatowe w Pabianicach opublikowało statystyki dotyczące zdawalności w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego z podziałem na konkretne szkoły jazdy. 

Kolejny raz najwyższy procent zdawalności w kategorii B, zarówno z egzaminu praktycznego jak i teoretycznego, ma Akademia Nauki Jazdy Łukasza Grabarza z ul. Warszawskiej. Średni wynik z teorii to 85,15%, a praktyki to 65,66%.

Na drugim miejscu z teorią na poziomie 83,17% uplasowała się szkoła CSK Grzegorz Terczyński, a trzeci jest OSK Pegaz – 77,42%.
Drugie miejsce z egzaminów praktycznych zajęła szkoła OSK Jarosław Józefiak – 40%, a trzecie miejsce OSK Janusz Keller – 34,97%.

– Moja recepta to indywidualne podejście do każdego kursanta. Jeden jest sprytny, inny ślamazarny, jeszcze inny chciałby prawko po dwóch godzinach jazdy – tłumaczy swoje wysokie miejsce Łukasz Grabarz. – Zwracamy uwagę na szczegóły, które są ważne na egzaminie.

W ANJ Łukasza Grabarza większość kursantów zdaje egzamin autem, którym uczyli się jeździć. – To spore ułatwienie, a są szkoły, które z tego nie korzystają – tłumaczy instruktor, który rocznie szkoli ponad stu adeptów na kierowców.

 

Zobacz pełne zestawienie zdawalności.

6
Dodaj komentarz

1600
2 Wątki komentarzy
4 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
piotr 315

moze tak Chmielewski i jego Turbo przestana na FB wklejac ze maja ponad 60% zdawalnosci najwiecej ze wszystkich? ile to lat temu było? Chmielewski zdejmij te reklamy, bo sprawe trzeba zgłosić wyżej.

ten zły co go nie lubią

Piotruś to czasem nie ty co do prokuratury już Warszawie jednego zgłaszałeś jak się nim ta tutejsza nie zajmie? Ty a jak uszczelka pod głowicą w cienkim od małego co gnie karmazyna i swoim dziewczynom na telefony wysyła i tłumaczy ze maly ale wariat?

qwerty

Wyżej, czyli gdzie? Do partii? Do biskupa?
Zgłaszać to sobie możesz, to reklama, nikt ci nie karze w nią wierzyć. (jak powiedział jeden z polityków o obietnicach przedwyborczych).

Michal

A jak sie te procenty przekładaja na ilość osób?

piotr 315

chętnie poznam również te dane. Grabarz podał ponad sto osób, więc jeśli Rybak np. czuje się pokrzywdzony,że ma około 18% zdających za pierwszym razem, gdzie u Grabarza ponad 60 % to może się pochwali ilością kursantów.

Bądźmy szczerzy

Albo ilością godzin które musieli wyjeździć 🙂