Strona główna Nie przegap Szykują Galerię Bugaj

Szykują Galerię Bugaj

3

W ubiegłym roku Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa sprzedała nieruchomość za ponad 1 milion 128 tys. złotych. Jak udało nam się ustalić, w tym miejscu ma powstać galeria handlowa. 

Chodzi o nieruchomość położoną w Pabianicach przy ul. Narcyza Gryzla 27 o pow. 2.555 m² oraz o budynek handlowo-usługowy o pow. użytkowej 838 m² położony przy ulicy Brackiej 27a. To „blaszak” za Biedronką przy Grota Roweckiego. Przez wiele lat działała tam siłownia, później przez chwilę kręgielnia.

PSM wystawiła nieruchomość do przetargu we wrześniu 2016 roku za 1 milion 128 tys. złotych. Jak udało nam się ustalić, do przetargu przystąpiły dwie firmy. Najprawdopodobniej nowy inwestor wybuduje tam galerię handlową. Są już zaawansowane plany.

– Galeria Bugaj powstanie w wyniku połączenia pasażem handlowym nowej hali z istniejącym budynkiem pawilonu Biedronki oraz dobudowaniem punktów handlowych przy bocznych zachodnich elewacjach budynków – opisuje inwestor na stronie emmkabis.pl.

Projekt galerii

Jak poinformowano nas w starostwie powiatowym, inwestor nie wystąpił jeszcze o pozwolenie na budowę.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Może redakcja się dowie kiedy był przetarg , do kiedy „inwestor” miał zapłacić a kiedy zapłacił. Galeria handlowa w tym miejscu to dwie możliwości: śmierć ryneczku na Bugaju albo galeria pustostanu.

Kpina prawo prawem ale jest czas na wpłatę pieniędzy za wygrany przetarg. Każdy dobrze wie że ufff inwestor go przekorczył i to bardzo bardzo długo ale cóż ” rączka rączkę myje” lepiej żeby ktoś z góry przyjrzał się niesciśłością przy tym przetargu

Po co nam kolejne sklepy?