Strona główna Aktualności Z miasta Szczesio: chcieli zrobić ze mnie przestępcę

Szczesio: chcieli zrobić ze mnie przestępcę

10
Sławomir Szczesio

Były radny miejski Sławomir Szczesio pokazał dokumenty z policji, która prowadziła dochodzenie ws. podejrzenia o złożenie fałszywego oświadczenia majątkowego. 

– Zarzuca mi się działania korupcjogenne, jednym słowem chcieli zrobić ze mnie przestępcę – mówi Sławomir Szczesio pokazując dokumenty wystawione przez Komendę Powiatową Policji w Pabianicach.

Były radny chciał się ustosunkować do komentarzy osób, które pomawiają go jako kryminalistę. Papiery, które przedstawia Szczesio to postanowienie o umorzeniu dochodzenia przez policję. Uzasadnieniem jest brak znamion czynu zabronionego. Chodziło o art. 233 & 6 kk. Powyższe postanowienie o umorzeniu dochodzenia zatwierdziła Prokuratura Rejonowa w Pabianicach.

Sławomir Szczesio decyzją wojewody łódzkiego stracił mandat radnego miejskiego. Decyzje w mocy utrzymał Naczelny Sąd Administracyjny (WIĘCEJ).

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Czyli stracił mandat zgodnie z prawem a teraz znów startuje na radnego?

Panie Sławku ,sam pan widzi jak działa ta machina BSR-wska wraz z PO .Zniszczyć czlowieka za wszelką cenę Liczymy na powtórny pana sukces w wyborach Liczymy że społeczeństwo Pabianic ma już dość Mackiewicza i jego kliki

Chyba raczej odwrotnie :
to machina PiS, pana S.S. – uratowała,
bo z piętnem przestępcy, jak sam o sobie mówi Pan S. – nie miałby już szans na stwarzanie niepotrzebnego wyborczego chaosu.
A poza tym, nie wypowiadaj się „adam ” za społeczeństwo, bo nie masz ku temu, absolutnie żadnych uprawnień.
A jeśli już mowa o społeczeństwie Pabianic, to pokazało jednoznacznie i bez żadnych wątpliwości, że ma dość Ciebiady i udowodniło to w 3-krotnych wyborach, w których protegowany J.K, przerżnął każde wybory z kretesem. Egzystuje nadal tylko, dzięki rozdawnictwu stołkowemu PiS.
Cienki Bolo z Ciebie !

Panie Sławku patrząc na Pana zmęczoną twarz myślę że najlepsze lata już przemineły, bez złośliwości proponuję czas poświęcić rodzinie, wnuczkom, działce (naturze, przyrodzie),..problemy niech Pan zostawi młodszym z większą energią i zdrowiem…

Panie Sławku trzeba było przechytrzyć władzę i zmienić nazwisko na Aszczesio byłby Pan 1 na liście :)) a tak znaleźli sobie kogoś na C i jest pierwszy heh 🙂 Życzę wygranej Panie Sławku 🙂

ta mina wyraża wynik wyborów

mam pytanie do kandydata Szczesio – czy listy, które Pan wysyła do swoich byłych uczniów są sfinansowane przez komitet? czy PTTK? skąd Pan ma do nas adresy, bo przecież jest ochrona danych osobowych! ja tego sobie nie życzę

Stalinowcy nie odpuszczają.

~ kanał, radny Kaczorowski wyliczył, że podatki wzrosną realnie o 1zł i 50 gr rocznie na mieszkańca, więc jakoś się przeżyje i ten jeden raz w roku zamiast 3 bułek z dynią w Lidlu kupię 3 grahamki ze społem, a swoją drogą czy Pan Szczesio miał zgodę na przetwarzanie danych osobowych tych osób, to że pamiętał adresy jak pisze prasa, go do tego nie upoważniało, ale znając jego historię i prawne meandry przez które przeszedł, co tam przepisy….

Szanowny Panie Szczesio ? Gdyby chcieli z Pana zrobić przestępcę, to by zrobili. Z mniejszych drobiazgów, czasami ludzie, mieli większe problemy, niż Pan. Uratowali Pana. Zapomniał Pan, komu podlegają i kto w tym kraju rządzi ? Natomiast moralnie, zagubił się Pan ( delikatnie ujmując ) swym niejednoznacznym postępowaniem. Jest Pan również politycznie kuriozalnym przypadkiem ( wobec prawnych faktów ), jeśli startuje Pan ponownie w wyborach. W latach jest pan już poważny a zachowuje się infantylnie. Co i komu, chce Pan coś udowodnić swym zacietrzewieniem ? Chyba z próżności, tylko sobie. Może z dozgonnej miłości dla swej partii ? Powodzenia !… Czytaj więcej »