Strona główna Na sygnale Kryminalne Szaleniec zaatakował policjantów (WIDEO)

Szaleniec zaatakował policjantów (WIDEO)

20

Mężczyzna biegał po ulicy z siekierą. Kiedy policjanci chcieli go zatrzymać, zaatakował ich. Funkcjonariusze wyciągają broń.

Sceny niczym z sensacyjnego filmu miały miejsce we wtorek około godz. 11.00 na ulicy Broniewskiego, tuż za „Jamnikiem”. Na filmiku, którym dysponujemy, widać jak mężczyzna atakuje funkcjonariuszy. Dwóch wyciąga broń, ale to wcale nie odstrasza napastnika, który zaczyna kopać jednego z policjantów. Dopiero po chwili udaje się obezwładnić agresora.

Na miejsce przyjechała karetka pogotowia. Lekarza zadecydował, że napastnik trafi na obserwację na oddział psychiatryczny.


REKLAMA
Poprzedni artykułKryte boisko u nas?
Następny artykułDo parku można iść po piwku
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

to są efekty połączenia dragówi wódki z mety

Znasz go i wiesz czym była spowodowana ta sytuacja, że już wydałeś osąd?

Ciekawe, czy byłby taki chojrak w NY , tam skończyłby w kostnicy a nie psychiatryku.Choć

Odrazu szaleniec…. to juz nie mozna sobie normalnie pobiegac z siekiera ? Skoro sa takie niebezpieczne to po co sprzedaja je legalnie w sklepach… Jak bede biegal z mlotkiem to tez mnie powala na glebe ? A moze gosc biegl na dzialke rabac drzewo

ekolog – zaproś tego miłego Pana z siekierą do siebie do domu na herbatkę.

Nie znam gościa ale chyba nikt normalny nie zachowuje się w ten sposób, a jak by tam przechodził ktoś z Twoich bliskich i taki oszołom zrobił by krzywdę to co byś wtedy powiedział?

ahh ta policja… trzech nie mogło dać rady jednemu, czuje się w moim mieście i kraju tak bezpiecznie ;]

Podzielam wypowiedz Tomasza! mieszkamy i płacimy podatki w kraju gdzie policja straszy tylko mundurem (tyle że mało kto się boi) w normalnym kraju był by strzał w górę i kolejny w nogi delikwenta.. leży i kwiczy.

sweet! gta live. Tylko wspolczuc spranych mozgow.

Żenada. Trzech policjantów biegnie za kolesiem, który sobie idzie z siekierą. Machnie do nich ręką a Ci uciekają. A gdzie użycie broni lub przynajmniej gazu łzawiącego?

dobrze, że broni nie użyli 🙂 Nie pamiętasz afery z tamtego roku, gdzie policjanci strzelali w cały świat, za nim wreszcie zabili napastnika 🙂

Pamiętam. I masz racje, żeby użyć broni to jeszcze trzeba wiedzieć jak to zrobić poprawnie i bezpiecznie

Ostro grzał w żyłe pewno LOL

po uj odział psychiatryczny. niby zamkleli dopy a nikt nie pojdie na akcje tam. pdoobno na hasło wpuszczaja wiec kur… czemu policja w PL jest taka zjebana, że nie robia akcji jak w JU ES Ej, żeby przymknać wreszcie te kurw* 😛 jak może sprzedawać takie gunwo, to nawet nie sa dragi to jest mieszanka śmieci

raz widziałem akcje z udziałem SM i ci niby policjanci powinni się podszkolić od nich. Jaka wiocha. 3 na 1 i mieli problem. Do …..

Kula w łeb i do rowu po co sie z debilem szarpać.

Następne dziecko dopalaczy > Na pewno desperat na głodzie

Siekierki nie widzę. O co poszło? Czy wiadomo jakie były motywy działania gościa?

A to nie ten sam który ostatnio na mokrej podpalił drzwi sąsiadce ??

becia zgadzam się w 100 procentach a głupcom zawsze będzie źle. Strzelają niedobrze, nie strzelają też niedobrze.