Strona główna Aktualności Polityka „STOP dewastacji Polski”, czyli KOD organizuje protest

„STOP dewastacji Polski”, czyli KOD organizuje protest

40

Komitet Obrony Demokracji organizuje kolejny wiec przed urzędem miasta. Będą manifestować w obronie konstytucji.

– Oczekujemy obecności prodemokratycznych partii i ugrupowań wolnościowych. Żadnego „No logo”. Sztandary partyjne i loga mile widziane – ogłaszają związkowcy KOD-u.

Wiec odbędzie się 15 listopada o godz. 17.00 przed Urzędem Miasta Pabianic (ul. Zamkowa 16). Ponadto demonstranci przemaszerują na Stary Rynek.

Warto wspomnieć, że 16 października związkowcy KOD-u zorganizowali pikietę w obronie konstytucji, która również odbyła się przed ratuszem (WIĘCEJ).

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
40 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Dobrze, że tacy ludzie wychodzą na ulicę, im mniej będzie ich w pracy tym mniej zdewastują Polskę.

Gdybyś przeczytał uważnie, wiedziałbyś, że wiec o 17.00. Z jakiej pracy ? Nie znam prywatnej ( ani państwowej firmy ), która o tej porze zezwalałaby pracownikom na udział w wiecu.

Ale o jaki wiec chodzi? Przecież z tego co kod krzyczy to w Polsce nie wolno organizować żadnych wiecy i demonstracji, bo przecież dyktaturę mamy. Przynajmniej tak mi na tvn mówili

Jest artykuł a ty rzniesz głupa ? Zmień kanał na TVP „ Wiadomości „, tam dowiesz się, że Polska-PiS, to najlepszy kraj na świecie a takiej partii prawej i sprawiedliwej, jak PiS, to jeszcze w dziejach ludzkości nie było ! Jaka dyktatura ? Teraz wszystko wolno pod rządami pisbolszewi. Oczywiście tylko dla rasy panów i lepszego sortu…

Zmień kanał na TVN i już masz tą upragniona Polskę tą gdzie „nic się nie stało”. Tą z czasów kiedy mogłeś brać kąpiele w mleku. Tą gdzie kredyty we frankach są cool a niezawisłe Sądy wydają niezawisłe postanowienia za batonik albo kamienice. Wybieram zmanipulowaną TVP zamiast KOD-wanego TVN.

To twój wybór, każdy ma swoje gusta a to, co ja robiłem, to moja brocha. Powodzenia !
Kredyty chyba były okay, jeśli brali. Ale co innego na zakup własnego upragnionego dla rodziny mieszkania dla siebie a co innego na wynajem za zdzierstwo. I jeszcze się śmiali z tych, którzy zaciągali kredyty w PLN…
Kamienice ? Podobno PiS też w tym szambie siedzi.
Niezawisłe organa sprawiedliwości, to są teraz pod obcasem Z..
A poza tym, o co ci biega ? Przecież wystawiłem piękną laurkę dla PiS. Jeszcze ci mało ? Dopisz sobie resztę…

Jaka piękna grupa miłych sympatycznych ludzi. To kiedy to spotkanie dla porwanych przez UFO ? Wolkanie są z wami.

i nasz prezydent ich popiera … tali NOwoczesny pinokio ..

Bo się wpisuje w ich klimat, wydać 700 tys. Zł na naprawę torowiska tramwajowego, po to, żeby za dwa lata wszystko zburzyć i wydać miliony. Wszyscy powinni być zesłani na roboty przymusowe

Tobi nie być mądry. Tobi trochę poczytać na temat remontu, być mądrzejszy. ..

Nie 700 tys. tylko zadłużyli już miasto na prawie 100 mln!!!!!! Będziemy spłacać do 2040 roku!!!!! A myślałem, że Zbyś-Fiś to był lewar

Przecież PiS przyklepał !
A poza tym „ lewary „, to zawsze byli na szczytach władzy Pabianic od 1989 r., nie licząc, sp. M. Firkowskiego.

Tak trzymać! PiSuar musi być systematycznie kontrolowany.

Mocz się nauczyć trzymać systematycznie

no tych to juz wali POd sufitem -frustraci

1. Dlaczego przed UM, te ciągle zadymy w Centrum miasta. Co ma Ratusz wspólnego z tym happeningiem ! Jest plac przy „ piekarni „, można się wyżyć !
2. Apeluję o rozwiązanie KOD w Pabianicach, bo tylko szkoda tych wszystkich naiwnych ludzi dla takich głupot. I było szkoda od samego początku z takim liderem, jak Kijek. Była szansa, na poważniejsze działania, wyszedł cyrk ! Ludzie, opamiętajcie się !

Czytając powyższe komentarze widać ilu jest jeszcze zacofanych i ciemnych ludzi. Tylko demokracja oraz prawa i wolności pozwalają na rozwój społeczeństw. Tak pokazuje historia. Ale niektórzy wolą być barbarzyńcami lub stłamszeni żyć w dyktaturze i propagandzie…

1. Sam sobie zaprzeczasz, powołując się na historię. Rozwój społeczeństw ( w mniejszym lub większym stopniu ) dokonuje się niezależnie od okoliczności politycznych, czy gospodarczych. 2. Pisałem o samorozwiązaniu się KOD, bo szkoda mi tych ludzi, którzy kotłują się już drugi rok bez efektów, a czasami nawet ośmieszając się niepoważnymi akcjami. Jarkaczowi, to wszystko zwisa, więc po co bić niepotrzebną pianę. Szkoda narodu na infantylny pokaz. Pan „ Naczelnik „ obawia się tylko jednego : milionów na ulicach i strajku generalnego, a na to się nie zanosi. 3. Bez względu na system, zawsze tak się dzieje, że subiektywne opinie zadowolonych… Czytaj więcej »

Co za głupoty piszesz ???? Gdyby nie było wolności nie mogliby protestowac w centrum miasta. Włączcie myślenie, wyłączcie TVN !!!

Ty też !
Nie było i protestowali. I szkoda tamtych ofiar dla takich głupot, jak teraz !

W PRL-u też ludzie protestowali. Zmień kanał …

Ty też !
Tego mogłeś się domyśleć z mojego wpisu !

Czy ja dobrze widzę? Na fotce wśród oszołomstwa jest Henryk R., dawny wiceprezydent Pabianic?????? Panie Henryku, trochę siara, co?????

Oszołomy, odebrać dniówkę od Petru i do dumu !!!!!!!!!!!!!!!!

Pomyłka w adresie. Od Kijka !

W „d” se wsadźcie tą niebieską szmatkę w żółte gwiazdki pacjenci zakładu…. Banda euroclownów

Zaproponuj to również PAD i Broszce, bo obok nich, też coś takiego się czasami fajta. Chyba, że są pacjentami zakładu… i bandą euroclownów…

Aktywiści KOD-u to badzo ciekawe środowisko. Ich hasła, idea….wystarczy spojrzeć na samych członków. Na przykład po lewej stronie stoi sobie pani z białą różą. To szanowna pani dyrektor szkoły podstwawowej nr 14 ELŻBIETA HABURA, prywatnie żona stratosty KRZYSZTOFA HABURY, członka PO. Ciekawe co ma symbolizować biała róża?…..może jej czystość? To nnie jest jedyna osoba na tym zdjęciu umocowana politycznie, po prawej stronie widzę równie ciekawą twarz.
Ciekawe też o, której godzinie zrobiono to zdjęcie, CZYŻBY SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 BYŁA JUŻ ZAMKNIĘTA? Ciekawe jak to się ma do hasła organizatorów „ŻADNEGO NO LOGO”. Pani HABURA zamiast sztandaru zabrała białą różę……..

No bo to jest całkowicie oddolna, apolityczna inicjatywa, a że przyszli członkowie lewicy, KC PO i koledzy z obecnego BSR, rządzącego miastem, to i cóż… Pełny spontan : )))) W myśl hasła: „żeby było jak dawniej i żeby nikt nas od naszego koryta nie oderwał” : )

Jeśli zazdrościsz apolityczności, idź na miesięcznicę. Tam Jarkacz będzie się za ciebie modlił bez żadnej polityki.
A poza tym, koryto zawsze to samo, tylko świnie się zmieniają. A szczegóły zależą od miejsca i świń…

@Yago, w pierwszym akapicie pod zdjęciem jest napisane co ogłaszają związkowcy KOD-u, cytuję „ŻADNEGO „NO LOGO”. SZTANDARY PARTYJNE I LOGA MILE WIDZIANE”, rozumiem że to jest ich hasło. Myślę, że należy przynajmniej starać się czytać ze zrozumieniem. To nie ma żadengo związku z miesięcznicami, ani żadnym Jarkaczem, Smarkaczem i innymi zwierzakami 😉

I tu się mylisz ! Przeczytaj najpierw wpis „ Nolan „, i moje sprostowanie. Też zrozumienie się kłania !

Ważne są fakty. Fakty są takie,że KOD organizuje wiec pod hasłem”ŻADNEGO „NO LOGO”. SZTANDARY PARTYJNE I LOGA MILE WIDZIANE”. Na wiecu widzimy ELŻBIETĘ HABURĘ(mąż PO), EWĘ LEWANDOWSKĄ (powiązana z PO, proszę zajrzeć na facebooka pabianickiego PO, https://www.facebook.com/PO-Pabianice-943934385631579/) i inne osoby powiązane w różny sposób z partiami politycznymi. I te osoby nie mają chorogiewek PO czy innych partii. To jak to się ma do hasła KOD-u które przyświecało temu wiecowi?
@Yago o jakim sprostowaniu piszesz? To co napisałeś pod wpisem Nolana to ja nazwałbym zbiorem dyrdymałów, a nie sprostowaniem.

Zbiorem dyrdymałów, to ty popisujesz się już drugi raz !
Każdy ma wolny wybór, jego decyzja. A tobie, w infantylny sposób, imiennie przeszkadza tu wciąż parę osób. To ich sprawa z czym, gdzie i jak. A co przyświeca smoleńskim i wawelskim. To dopiero polityczna hucpa ! No, ale jak ostatnio powiedział po raz 90-ty Jarkacz, dojdziemy do prawdy… albo i nie…

@TKM „– Oczekujemy obecności prodemokratycznych partii i ugrupowań wolnościowych. Żadnego „No logo”. Sztandary partyjne i loga mile widziane – ogłaszają związkowcy KOD-u.”
Wiesz co to za cytat?

I znów ci się coś totalnie porypało ! Jacy związkowcy !
Ty sobie lepiej przypomnij cytaty PiS ! I daj już spokój, bo babrzesz się we własnym szambie !

@TKM Słuchał kolego TKM przestań używać inwektyw pod moim adresem i zacznij wypowiadać się merytorycznie. Zacytowałem tekst znajdujący się pod zdjęciem w artykule pod tytułem „STOP dewastacji Polski”, czyli KOD organizuje protest” na stronie epainfo.pl. Wydaje się to oczywiste, ale może w jakiś sposób ty nie masz do tego dostępu? Tylko tak mogę zrozumieć to co ty piszesz. Jak już trafisz na tą strone to zauważysz, że hasła „związkowcy” używa autor tego artykułu, a ja go tylko cytuję. @TKM czy wiesz co to jest cytat?

Kolejne brednie ! Jakie inwektywy. Stwierdzam fakt !
Merytorycznie, to już było i wystarczy ! A kolegi to sobie w piaskownicy poszukaj…

Proszę Państwa, ta konwersacja z Panem/Panią TKM dobitnie pokazuje jacy ludzie są aktywistami KODu.
1. Po pierwsze są to osoby czerpiące korzyści majątkowe, zawodowe z racji powiązań politycznych. W tym wypadku są to osoby powiązane z Platformą Obywatelską.
2. Po drugie są to osoby jak Pan/Pani TKM. Poziom tej persony można zbadać śledząc powyższą konwersację. Pozwolę sobie to nazwać zaKODowanym stanem umysłu.
pozdrawiam

A ty „ kolego „ chyba ociemniały jesteś na dodatek obok steku bzdur, które tu wypisujesz.
Wiec jest zapowiadany na 15 listopada, więc fotka artykułu nijak się ma do twych „ merytorycznych wypocin „.
Poza tym prawo autora i Redakcji i nie zawsze jest to świętość, na którą tutaj tak się uporczywie powołujesz bez żadnego uzasadnienia.
Opanuj się i przestań wciskać swój następny żałosny kit ! I nawet do „ persony „ nie dorastasz bez umysłu !