Strona główna Styl życia Stolik ogrodowy na każdą potrzebę – wybierz stół ogrodowy

Stolik ogrodowy na każdą potrzebę – wybierz stół ogrodowy

0
Stolik ogrodowy dostępny jest w różnych wersjach. Dobierz styl i wielkość stolika ogrodowego do swoich potrzeb, aby dopełnić aranżacji ogrodu.

Stolik ogrodowy – niezbędny w ogrodzie

Do udanego wypoczynku niezbędne są odpowiednie meble ogrodowe. Wśród nich na jednym z pierwszych miejsc plasuje się stolik ogrodowy i odpowiednio do niego dobrane krzesła lub fotele.

Stolik ogrodowy przydaje się przy wielu różnych okazjach. Jest niezbędnym wyposażeniem ogrodu, dlatego zanim dojdzie do zakupu, sprawdź, jakie masz możliwości wyboru. Wybierz dokładnie to, co spełnia Twoje oczekiwania i co pasuje do Twojego ogrodu, tarasu lub balkonu – dokładnie tam, gdzie spędzasz najwięcej czasu.

 stolik ogrodowy - stół ogrodowy

Stolik ogrodowy do różnych czynności

Stolik ogrodowy przyda się wtedy, gdy zechcecie razem z przyjaciółmi lub rodziną zagrać w grę planszową. Dzięki niemu rozłożycie plansze tak, aby wszystkim było wygodnie do niej sięgać. Do gry planszowej sprawdzi się przede wszystkim stolik okrągły, ponieważ każdy będzie miał możliwość siedzieć w takiej samej odległości od planszy. Stolik okrągły to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie służące temu celowi. Do niego możesz dopasować niskie pufy, aby każdemu wygodnie się siedziało i by nie musiał nadto się schylać.

A może masz zamiar samodzielnie napić się gorącej czekolady w nieco chłodniejsze popołudnie? Ubierzesz się cieplej, przygotujesz ulubiony napój i z lubością rozsiądziesz się w fotelu lub na ogrodowym krześle. Oczywiście nie może zabraknąć stolika ogrodowego, na który będziesz mógł odstawić ciepły kubek.

stolik ogrodowy - stół ogrodowy

Stolik ogrodowy czy jednak stół?

Pamiętaj, żeby dobrać wymiary stolika ogrodowego do swoich potrzeb i w zależności od tego, co będziesz robić w ogrodzie. Jeśli niski stolik kawowy będzie dla Ciebie zbyt niski, postaw na wyższy stół ogrodowy, do którego dosięgniesz z poziomu wysokiego krzesła. Taki stół ogrodowy przyda się na przykład wtedy, gdy pracujesz na zewnątrz i potrzebujesz na czymś postawić laptop.

Stół ogrodowy dobrze jest dobrać do aranżacji całego ogrodu (lub jego części wypoczynkowej), altany, tarasu czy balkonu. Dzięki temu wszystko będzie prezentowało ten sam styl, a Ty będziesz z rozmarzeniem korzystać z miejsca do wypoczynku stworzonego przez siebie samego.

Decydując się na zakup konkretnego stołu ogrodowego, musisz wiedzieć, jakie wymiary brać pod uwagę. Zastanów się, jak często zapraszasz gości do ogrodu. Jeśli lubisz przyjęcia w ogrodzie, przyda się większy stół, który pomieści wszystkich gości. Może być na przykład rozsuwany, aby spełniać jednocześnie dwie funkcje – kiedy goście się rozejdą, możesz złożyć stół, aby ponownie był mniejszych rozmiarów.

Stolik ogrodowy bez względu na to, jakie będzie miał wymiary, jest niezwykle potrzebny w każdym ogrodzie czy to na tarasie albo balkonie. Dzięki niemu zamiast siedzieć w domu podczas ładnej pogody, będziesz mógł z przyjemnością rozsiąść się w zaciszu własnego ogrodu i wdychać świeże powietrze. Rynek obfituje w przeróżne propozycje, dlatego bez problemów znajdziesz dokładnie to, czego oczekujesz – coś, co upiększy Twój ogród.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments