Strona główna Aktualności Sprawy Czytelników Sprawy Czytelników: zimno na ginekologii i położnictwie

Sprawy Czytelników: zimno na ginekologii i położnictwie

1
Sezon grzewczy trwa. Tymczasem na naszą redakcyjną skrzynkę otrzymaliśmy list od Czytelnika, który podzielił się swoimi spostrzeżeniami na ten temat po wizycie w szpitalu:

„Byłem w piątek wieczorem w Pabianickim Centrum Medycznym, gdzie leży moja żona w ciąży. Jak się okazało, cały oddział ginekologiczno – położniczy nie ma ogrzewania. Temperatura w nocy ma spaść do 5 stopni. Co prawda na łóżku jest dodatkowy koc, ale chyba nie tak powinno być? Nawet na korytarzu przed oddziałem jest cieplej niż na samym oddziale” – napisał zaniepokojony przyszły tata.

Masz sprawę? Napisz do nas:
  Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, bmp, tiff / Maksymalny rozmiar: 3MB

  [wpgdprc "Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę. Ustawienia prywatności można zmienić tutaj - https://epainfo.pl/ustawienia-prywatnosci/"]

  REKLAMA
  Subskrybuj
  Powiadom o
  1 Komentarz
  najstarszy
  najnowszy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Praktycznie wszystko co wybudowano w Polsce Ludowej nowa 3 rp zniszczyła i nie zaproponowała żadnej alternatywy. Szpital również podupadł, gorzej karmią, gorzej płacą, gorzej operują, i tak dalej. Nawet ogrzać nie potrafią… Dobrze, że w ogóle jeszcze istnieje.