Strona główna Aktualności Sprawy Czytelników Sprawy Czytelników: jedno śmietnisko za drugim!

Sprawy Czytelników: jedno śmietnisko za drugim!

7
fot. czytelnik
Temat nielegalnego pozbywania się śmieci wraca jak bumerang. Właśnie w tej sprawie otrzymaliśmy maila od naszego czytelnika. Oto, co napisał:

„Jechałem w sobotę (20 marca – przyp. red.) rowerem od strony Lasu Karolewskiego. Przy gruntowej drodze między ulicami Potokową i Wodną moją uwagę przykuły leżące tam worki ze śmieciami. Są w dwóch miejscach, naprzeciwko siebie. To ewidentnie odpady komunalne, których ktoś postanowił pozbyć się właśnie w taki nielegalny sposób. Jakieś 150 metrów dalej natknąłem się na kolejne – tutaj w workach zostały wyrzucone odpady budowlane. A jeszcze dalej, niedaleko ronda u zbiegu ulic Jutrzkowickiej i Świetlickiego, zauważyłem wyrzuconą szybę samochodową i kilka kolejnych worków z odpadami budowlanymi… Na krótkim odcinku cztery śmietniska! Po prostu nie mieści mi się w głowie, jak można tak postępować. Straż miejska powinna robić wszystko, aby ustalać sprawców takich „wyczynów” i karać ich z całą bezwględnością”.

Masz sprawę? Napisz do nas!
  Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, bmp, tiff / Maksymalny rozmiar: 3MB

  [wpgdprc "Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę. Ustawienia prywatności można zmienić tutaj - https://epainfo.pl/ustawienia-prywatnosci/"]

  REKLAMA
  Subskrybuj
  Powiadom o
  7 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Jeszcze kilka podwyżek i pergole w blokach też zrobią się puste…

  pomyłka , właśnie że zrobią się pełne, każdy w psm ma z góry w czynszu opłatę za śmieci i tego nie wycofa ( druga sprawa ile osób zadeklarował , ale to już inny temat ), pergole będą pełne bo mieszkańcy okolicznych domów jednorodzinnych będą podrzucać swe odpady , aby płacić mniej – tak się już teraz dzieje, codziennie można poobserwować jak idzie człowieczek z woreczkiem i myk obok pergolii, a fajnie wyglądają jak się czają i patrzą czy nikt ich nie obserwuje

  Brawo mieszkancy! jedni wylewaja nieczystosci przed posesje, inni smieci na pola i lasy! Pieknie sie zyje w tym miescie! Straz miejska pracuje do 18. Policja pilnuje 4 manifestantow. Prezydent mowi, ze bedzie budowal bloki, a na Mosir bedzie budowana Szkutnia. Czy Bareja przewidzial takie paranoje? Kabaret to mało!

  Brakuje informacji (tudzież akcji), że można śmieci (budowlane) wyrzucać za darmo na Warzywnej (tylko trzeba się najpierw umówić (42 225 46 29). Są oczywiście ograniczenia, ale do obejścia w ramach działającego prawa. Do tego bardzo fajni ludzie są na miejscu. Bardzo pomocni.
  Szkoda, że ci co tak beztrosko wyrzucają nie mają wyobraźni. Bo szkodzą bardzo m.in. dzikiej zwierzynie, której jest coraz mniej.

  SM ma teraz fajną zabawkę to ma w du…e patrole w terenie. W zasadzie na zģłoszenie o takim wysypisku SM powinna wysłać zakład oczyszczania miasta czyli kogo?

  Jak tam Mackiewicz Twoja podwyżka opłat za śmieci ??!!! Może teraz sam te lasy posprzątasz !!!

  Podnieście opłaty za śmieci z 29 zł na 129 zł to kubły będą puste a lasy pełne…