Strona główna Aktualności Spotkanie dla pań

Spotkanie dla pań

0

Październik jest miesiącem walki z rakiem piersi. To dobra okazja, żeby zainteresować się tematem i zrobić badania profilaktyczne.

Prezydent Grzegorz Mackiewicz zaprasza na spotkanie dla kobiet „O zdrowiu przy kawie”. Odbędzie się ono 24 października o godz. 17.00 w Willi Impresja przy ul. Żeromskiego 20A. Zachęcamy, żeby w miłej atmosferze, przy kawie, porozmawiać o ważnych rzeczach. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

– Zapraszam na spotkanie panie w każdym wieku. Chciałbym przypomnieć wszystkim pabianiczankom o konieczności wykonywania regularnych badań profilaktycznych i roli zdrowego stylu życia w zapobieganiu nowotworom piersi – mówi prezydent Grzegorz Mackiewicz.

Będzie można zapoznać się z możliwościami wczesnej diagnostyki nowotworów piersi – o screeningu mammograficznym opowie dr Małgorzata Wilczyńska z Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Panie „Łódzkiego Klubu Amazonka” opowiedzą o własnych przeżyciach oraz pokażą na fantomach jak badać piersi. Profesjonalna brafitterka podpowie jak prawidłowo dobrać biustonosz. Firma AVON umożliwi zakupy artykułów z różową wstążką, z których dochód w całości przeznaczany jest na walkę z rakiem piersi.

Spotkanie organizuje Wydział Spraw Społecznych i Gospodarczych UM.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments