Strona główna Aktualności Z miasta Sposób na tanią reklamę. Nieskuteczny

Sposób na tanią reklamę. Nieskuteczny

3

Strażnicy miejscy ukarali mandatem mężczyznę, który rozklejał na drzewach ogłoszenia dotyczące skupu aut.

Strażnicy miejscy zadzwonili do sprawcy, który swoim postępowaniem złamał kodeks wykroczeń i regulamin utrzymania czystości i porządku w mieście. Dokument ten jasno wskazuje miejsca, w których takie ogłoszenia można wieszać.

– Mężczyzna ten zgłosił się na komendę i obiecał, że posprząta wszystkie porozklejane ogłoszenia. A było ich dużo – wyjaśnia Tomasz Makrocki, komendant straży miejskiej.

Ze względu na okazaną skruchę, sprawca został łagodnie potraktowany przez strażników miejskich, którzy nałożyli na niego mandat w wysokości 50 złotych.

Przedsiębiorcy, którzy nie mają pomysłu, jak rozreklamować swoją firmę mogą skorzystać z powierzchni reklamowych portalu epainfo.pl, który odwiedza około 30 tys. użytkowników tygodniowo.

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Sposób na tanią reklamę. Nieskuteczny"

Powiadom o
1600
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

w sumie niezły interes. Umieszczenie tablicy reklamowej w mieście kosztuje sporo. reklama w gazecie i necie też. tutaj wystarczyło zapaskudzić miasto. później skrucha i pięć dych na odwal zapłacić. a reklama poszła 🙂

a ulotek i tak pełno które sobie wiszą na drzewach i je szpecą i niszczą (wbite wszywki w drzewo), jak się parkuje na trawniku mandat a za wbijanie gwoździ w drzewo reklama za 50 złotych i nic nie posprzątane hm…. może Pan komendant teraz posprząta te ogłoszenia ze strażnikami z drzew w końcu dał przyzwolenie i reklamę za 50 złotych ??

Po godzinach posprząta oczywiście!