Strona główna Aktualności Z miasta Spółdzielnia zainwestowała w nowy chodnik

Spółdzielnia zainwestowała w nowy chodnik

2
W Pabianicach sukcesywnie remontowane są stare, nierówne chodniki tak jak m.in. na ulicy Bugaj. 

Robotnicy usunęli stare płyty, aby położyć w zamian kostkę brukową. Prace zleciła Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Są prowadzone po jednej stronie, wschodniej, na wysokości numerów 56 i 62 (po drugiej chodnik został pobudowany latem ubiegłego roku, a inwestorem było miasto). Odcinek z nową, równą nawierzchnią będzie miał około 200 metrów.

– Zakończenie robót przewidujemy w połowie przyszłego tygodnia – poinformował Sławomir Urbańczyk, pełnomocnik PSM ds. kontaktów z mediami.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Robotnicy zawsze kojarzą mi się z PRL dzisiaj raczej pracownicy – ale skoro wraca dyktatura to robotnicy z kaczanizmwm się komponują

Co do remontu chodników przez Spółdzielnię,to zapraszam na ul.Ostatnią!Tam od dwóch tygodni łatają wąski pasek asfaltu na chodniku!Ciekawe w jakim celu!?Na całej długości Ostatniej jest od czterdziestu lat niezmiennie ten sam stary popękany,powybrzuszany,nie nadający się do użytku paskudny deptak,ale ktoś niespełna rozumu wymyślił że wygładzi malutki,wąski pasek! No pogratulować gospodarności i fantazji!!!!!!!