Sokołowski zaczął i skończył (ZDJĘCIA)

0

Dziś na boisku PTC starli się urzędnicy, samorządowcy oraz nauczyciele związani z urzędem miejskim i starostwem powiatowym.

Miasto – Powiat  5:1 (1:0)

Mecz rozegrany został przed piłkarskimi derbami. Zawodnicy grali 2 razy po 30 minut i całe szczęście, bo niektórzy mogliby nie dotrwać do końca w pełnym wymiarze gry. Mecz nie wzbudził oczekiwanych emocji, a głównymi aktorami tego wydarzenia byli nauczyciele wychowania fizycznego i … konserwator. To właśnie 39-letni Grzegorz Sokołowski, pracownik techniczny w SP nr 1 otworzył w pierwszej połowie wynik dla miasta. Starostwo miało kilka udanych sytuacji, ale w bramce świetnie spisywał się Daniel Pawłowski (animator sportowy w Sp 1).

Worek z bramkami otworzył się w drugiej połowie. Na 2:0 podwyższył Jarosław Wargowiak nauczyciel wf-u w SP 17, a złudzenia piłkarzy starostwa rozwiał Rafał Raźniewski, nauczyciel wf-u w SP 13 strzelając na 3:0. Starostwo zdobyło tylko jedną bramkę. Na boisko wszedł chory Marek Gryglewski (radny powiatowy). Doprowadził do akcji sam na sam z bramkarzem, ale nie wykorzystał dogodnej okazji. Dopiero dobitka strażaka Damiana Kopcia pozwoliła starostwu cieszyć się z jedynego gola.

Powiat został jeszcze dobity przez Piotra Duraja, radnego miejskiego oraz wspomnianego wcześniej Sokołowskiego.