Strona główna Styl życia Skuteczna optymalizacja procesów związanych z obiegiem dokumentów

Skuteczna optymalizacja procesów związanych z obiegiem dokumentów

0

Obieg dokumentów w firmie to nie taka prosta sprawa, jak mogłoby się wydawać. Wszelkie procesy z tym związane można jednak skutecznie zoptymalizować. Niezbędne jest wykonanie właściwej analizy, która przeprowadzona będzie przez doświadczonych wdrożeniowców.

 

PrimeSoft Polska Sp. z o. o.

Świetnym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na firmę PrimeSoft Polska Sp. z o. o. Wszystkie projekty przez nią realizowane poprzedzają dokładne analizy. Mają one na celu określenie możliwości wykorzystania wszelkich informatycznych zasobów do wsparcia biznesowych procesów. Analiza obejmuje przede wszystkim informacyjne zasoby firmy, a także infrastrukturę informatyczną i procesy strukturalne i organizacyjne, które w danej firmie zachodzą. Wszystkie te obserwacje znacznie ułatwiają optymalizację procesów.

Na czym polega analiza?

Analiza polega przede wszystkim na diagnozie. Wdrożeniowiec między innymi zapoznaje się ze stanem procesów w firmie i sugeruje możliwe zmiany oraz proponuje różne usprawnienia. Dzięki analizie można opracować założenia i zakres projektu oraz doprecyzować jego harmonogram. Z usługi mogą skorzystać wszystkie przedsiębiorstwa, które potrzebują optymalizacji procesów, chociażby po to, aby wyeliminować możliwe straty i zminimalizować ponoszone koszty.

Główne cele firmy

Primesoft ma na celu przede wszystkim rozwiązywanie różnych problemów, które związane są z właściwym funkcjonowaniem wymyślonych przez nią rozwiązań. Zajmuje się także poprawną integracją oprogramowania V-Desk z różnymi współpracującymi aplikacjami. Warto wiedzieć, że usługi są dostosowywane do klienta indywidualnie. Każdy klient ma prawo kontaktować się z konsultantem i oczekiwać od niego pomocy. Firma oferuje również wsparcie techniczne, aktualizacje oprogramowania, pomoc w rekonfiguracji, instalacji itp.

Usługa hostingu

Aplikację można alokować na serwerze dedykowanym, a klient ma do niego dostęp przez internet. Firma gwarantuje opiekę nad aplikacją i narzędziami, które ją wspomagają. Klient ma możliwość ubiegania się o kopie bezpieczeństwa.

Dlaczego warto wybrać właśnie specjalistów z tej firmy?

Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie certyfikaty. Mają oni ogromne doświadczenie w rozpoznawaniu tych obszarów, które mają wąskie gardła i nie przynoszą wartości organizacji. Potrafią również uelastycznić i usprawnić procesy, znacznie zmniejszyć straty i zniwelować długość czasu, w jakim odbywa się obieg informacji. Mogą oni także zaproponować różne rozwiązania, które nie są tylko tymczasowe, ale przydadzą się na bardzo długi czas i będą niezwykle perspektywiczne. Jak widać, naprawdę warto skorzystać z usług tej firmy, z pewnością nie będzie się tego żałowało.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments