Strona główna Na sygnale Kryminalne Skopał zaparkowane samochody

Skopał zaparkowane samochody

1

20-letni pabianiczanin odpowie za uszkodzenie dwóch pojazdów zaparkowanych na parkingu osiedlowym przy ul. Broniewskiego. Wandalowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

24 kwietnia 2015 roku w godzinach wieczornych policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu zaparkowanych przy ul. Broniewskiego dwóch pojazdów. – Z relacji świadków wynikało, że młody mężczyzna kopał w stojącego na osiedlowym parkingu citroena i i fiata SC, uszkadzając głównie przednie i boczne oświetlenie. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kilkaset złotych.

– Przybyli na miejsce policjanci zauważyli siedzących nieopodal miejsca zdarzenia na trzepaku dwóch młodzieńców, odpowiadających rysopisowi sprawcy. 20-latek i jego 18-letni znajomy początkowo próbowali odwieść mundurowych od podejrzeń, jakoby mieli związek z uszkodzeniem pojazdów. Jako sprawców wskazywali inną grupę osób, mającą uciec w nieznanym kierunku. Stróże prawa nie dali się jednak zwieść pokrętnym tłumaczeniom i zatrzymali pijanego 20-latka do wyjaśnienia całej sprawy –  mówi kom. Joanna Szczęsna z KPP w Pabianicach.

Pabianiczanin mając 1,4 promila alkoholu w organizmie noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty uszkodzenia pojazdów. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A takich gnojków uważających, że wszystko tu się im należy to tutaj jest pełno :/