Strona główna Na sygnale Kryminalne Skazani nie zgadzają się z wyrokiem

Skazani nie zgadzają się z wyrokiem

11

Adwokaci skazanych ws. śmierci rowerzysty na ul. Nawrockiego złożyli apelację. 

Jak informuje TV Toya, w czwartek odbyło się pierwsze posiedzenie Sądu Apelacyjnego w Łodzi. Nie zapadł jednak wyrok w sprawie, a kolejne posiedzenie odbędzie się 9 listopada. Czego domagają pełnomocnicy skazanych?

– W najbardziej skrajnej części wnoszą wręcz o uniewinnienie oskarżonych, względnie przyjęcie innej kwalifikacji prawnej czyny. Niezależnie od tego, gdyby sąd nie podzielił argumentówe zawartych w tych apelacjach, chcą znaczącego obniżenia kary – tłumaczył reporterom telewizji Toya Piotr Feliniak, rzecznik prasowy Sądu Apelacyjnego w Łodzi.

Wyroku w tej głośnej sprawie zapadł 24 marca (PRZECZYTAJ RELACJĘ Z SĄDU). Konrad B. został skazany na 8 lat pozbawienia wolności, Łukasz G. na 4 lata, a Kamil K. na 2 lata. Przypomnijmy, że prokurator żądał 15 lat pozbawienia wolności dla Konrada B.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Bandyta się nie zgadza z wyrokiem, a co to kogo g*** obchodzi ? To była tylko kwestia czasu kiedy kogoś zabiją, szwendali się po mieście i szukali guza od dawna.

Kurcze, szkoda, że nie wiedziałem. Mogli się do mnie zgłosić. Zafundowałbym im, jazdę na wózku inwalidzkim i pampersy do końca życia, na dzień dobry…
A tak, na poważnie, to było totalne zwyrodnialstwo, za które powinno być dożywocie na początek.
No, wkurza mnie ta Unia strasznie, za ten brak kary śmierci.

Ja też nie zgadzam się z wyrokiem. Dla mnie to było zabójstwo!!!!!

wszyscy co kupują wyroby Rzeźnik z Górki Pabianickiej pośrednio sponsorują adwokata bandyty.

najpierw była próba z psychiatrą, potem szybki ślub w sierpniu, zaraz będzie dziecko i jedyny żywiciel rodziny nie może iść do więzienia wszystko przemyślane.

Panie Król Julian ?
No szacun jest wielki. Czytam, czytam i oczom nie wierzę. Pierwszy raz, chyba coś bez nabiału. Gratulacje za konkrety. Pozdrawiam.

To choć powiedz gdzie nie kupować?

8 lat ale ciężkiej pracy w kamieniołomach, a nie za pieniądze podatników będzie sobie siedzieć. Niech zarobi na swoje utrzymanie w więzieniu! Jak obniżą im wyroki, to będzie totalna porażka systemu sprawiedliwości.

nie skrócenie a dokładka kary za taki wyczyn

Szkoda naszych nerw wyrok jest już opłacony i prowodyr całego wypadku i tak i tak wyjdzie z tego jaki biedny,pokrzywdzony i nikomu niczego nie winien, przecież onwiedział…Szkoda słów

jezu zabili człowieka i ubiegają się o niewinność? przecież to jasne że są winni co to za bezsensowne apelacje sąd apelacyjny powinien skazać tych bandytów na dożywocie jakby zabili członka rodziny któregoś z adwokatów to inaczej by adwokaci podchodzili do sprawy niestety nadzieja w PIS POWINNI ZAOSTRZYĆ KARY PANIE ZIOBRO SKAZAĆ BANDYTÓW NA DOŻYWOCIE PRZECIEŻ ZABILI NIEWINNEGO CZŁOWIEKA KTÓRY JECHAŁ DO PRACY

Dzięki zen