Strona główna Aktualności Z miasta Skąd takie korki?

Skąd takie korki?

3

Na ul. Orlej rozpoczęła się dzisiaj wymiana rur ciepłowniczych. Ruch odbywa się wahadłowo.

Prace remontowe obejmują odcinek od hali do skrzyżowania z ul. Kilińskiego.

– Na tym fragmencie często dochodziło do awarii, dlatego musimy wymienić stare rury na nowe. Wolimy zrobić to teraz, jeszcze przed zimą – informuje pracownik działu technicznego Zakładu Energetyki Cieplnej.

Pas, na którym trwają roboty będzie wyłączony z ruchu aż do ich zakończenia. Finał prac przewidziano za około dwa tygodnie.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Pabianiczanie nisko kłaniają się logistykowi ZEC, spółki miejskiej, a jakże z Prezesami za bardzo grube i Radą Nadzorczą za jeszcze grubsze.
Przecież po co robić remonty w wakacje, kiedy miasto wyludnione… lepiej klaksony, pisk opon i nerwy kierowców – upadlajmy to miasto dalej! Hej BSR! By żyło się lepiej!
Przy szkole nr 3 ta sama sytuacja. Błoto, dziury, robole – syf jak ta lala. Ale za to „usłużni” podzwonić mogą po Straż Miejską, że ktoś ćwiartką koła stanął na trawniku… metr dalej rozjechanym przez buldożery. Człowiek, człowiekowi wilkiem – już pisałem kto to napędza.

A na skrzyżowaniu Wiejskiej i Torowej z Łaską wieczne korki (Głównie na Wiejskiej). Krzywe skrzyżowanie nie jest do przebudowy bo drogo. Można by zmienić światła i wydłuży je dla mniejszych ulic bo na Łaskiej 2 pasy i auta szybko opuszczają skrzyżowanie. Jednak zmiana świateł to proces bardziej skomplikowany…

Już nie tylko Orla stoi … Teraz stoi jeszcze całe Moniuszki … naprawdę szkoda że nikt nie myślał o tym remoncie latem … Pozostaje mieć nadzieję że zakończenie nastąpi przed 1 listopada