Strona główna Na sygnale Siedział na parapecie i groził, że skoczy

Siedział na parapecie i groził, że skoczy

7

50-latek z ul. Łaskiej postawił wszystkie służby na nogi. Groził, że popełni samobójstwo. 

Przed godz. 12.00 trzy wozy strażackie na sygnale pognały w stronę Piasków.

– Dyżurny pabianickiej policji poinformował nas o mężczyźnie chcącym popełnić samobójstwo. Miał siedzieć na parapecie okna na 6. piętrze jednego z wieżowców – wyjaśnia Szymon Giza, rzecznik prasowy PSP Pabianice.

Strażacy przygotowani byli na rozstawienie skokochronu, do akcji zadysponowano tez drabinę mechaniczną. Na miejscu okazało się jednak, że w mieszkaniu jest już dwóch funkcjonariuszy i rodzina, która powstrzymała mężczyznę przed desperackim czynem. 50-latkiem zajęła się załoga karetki pogotowia.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Znakiem tego skoczył….

5-latkiem? Ile można tolerować takie głupie błędy? Pasowałoby przed opublikowaniem artykułu przeczytać co się napisało!Żenada, ten portal również tworzą dzieci???

No może i bezpłatnie, nie licząc oczywiście reklam. Poza tym gdyby nie my czytelnicy, nie było by Was. Trzeba czytać to co się napisało przed opublikowaniem.

Straszne to i przerażające. Redaktor się pomylił. Średnio ogarnięta osoba domyśliła się, że nie chodzi o dziecko. Dobrze, że w Polsce są ludzie tacy jak Ty, którzy w pracy nie popełniają błędów. A skoro „żenada”, to więcej nie czytaj. Wszystko można załatwić grzecznie i spokojnie nieszczęśliwy człowieku. Miłego wieczoru.

W pierwszym zdaniu było napisane, że 50-letni, nie trzeba było się domyślać. Zabrakło „0” w ostatnim zdaniu. Niekiedy czyta się coś po 3-4 razy i nie widać takich literówek.

Bo ty się nigdy człowieku nie pomyliłeś….