Strona główna Sport Piłka nożna Rozwandowicz strzelił liderowi

Rozwandowicz strzelił liderowi

0
Jakub Rozwandowicz

Pabianiczanin Jakub Rozwandowicz wpisał się na listę strzelców przeciwko Pelikanowi Łowicz. Udało się też zdobyć trzy punkty.

Rozwandowicz i jego Lechia Tomaszów Mazowiecki podejmowali u siebie lidera tabeli po trzech kolejkach nowego sezonu czyli ekipę z Łowicza. Jakub szybko rozpoczął strzelanie, bowiem do siatki trafił już w 4. minucie spotkania. Rywale w 28. minucie wyrównali stan gry, ale bramkę na wagę zwycięstwa Lechii zdobył w 63. minucie Kamil Szymczak.

Tomaszów Mazowiecki po tym meczu i czterech rozegranych spotkaniach ma na koncie 9 punktów i zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

Także brat Jakuba czyli Maksymilian Rozwandowicz miał powody do radości. Jego ŁKS Łódź grał na wyjeździe z Wartą Poznań i wygrał to spotkanie 0:2. Dzięki temu ekipa Maksymiliana zajmuje w tabeli 7. miejsce, ze startą trzech oczek do pierwszego Rakowa Częstochowy.