Strona główna Sport Piłka nożna Rozwandowicz pewnym egzekutorem

Rozwandowicz pewnym egzekutorem

0
Członek zarządu ŁKS – Dariusz Łyżwa oraz Maksymilian Rozwandowicz

Pabianiczanin Maksymilian Rozwandowicz reprezentujący barwy ŁKS-u Łódź wpisał się na listę strzelców w meczu 30. kolejki II ligi.

Łodzianie przystępowali do spotkania z Radomiakiem Radom po zaskakującym remisie ze znacznie słabszą Wisłą Puławy. Wynik w 13. minucie otworzył Patryk Bryła. Tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył jeszcze Wojciech Łuczak.

Natomiast wynik na 3:0 ustalił Rozwandowicz. Powrócił on do łask trenera i został przewidziany do wykonania podyktowanej przez arbitra jedenastki. Decyzja ta była zapewne podyktowana tym, że pabianiczanin egzekwował już pewnie rzuty karne, za to ostatnio przypisany do tej roli Jewhen Radionov nie wykorzystał swojej szansy.

Drużyna Maksymiliana zajmuje z dorobkiem 3. miejsce w tabeli z dorobkiem 53 punktów.