Strona główna Na sygnale Wypadki Rozbite auto za ćwierć miliona złotych

Rozbite auto za ćwierć miliona złotych

13

Na skrzyżowaniu przy krańcówce autobusowej na Bugaju zderzył się Chevrolet i Audi A7. Pojazdy nadają się tylko do kasacji.

Sprawczynią wypadku była kobieta kierująca Chevroletem. Wjechała w prawy bok Audi jadącego ul. 20 Stycznia w stronę Sereczyna. Uderzony pojazd zatrzymał się na betonowym płocie. Karetka zabrała do szpitala kobietę kierująca Audi, ale najprawdopodobniej nic groźnego jej się nie stało.

Uderzenie było bardzo silne. W A7 otworzyły się poduszki i kurtyny powietrzne. Samochód wart około 250 tys. złotych nadaje się jedynie do kasacji. W podobnym stanie jest Chevrolet.

REKLAMA
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Najtańsza wersja silnikowa w podstawie kosztuje 270tys 🙂
A wiadomo, że takie auta są doposażane za kilkadziesiąt tysięcy. Ubezpieczyciel Chevroleta troche wybuli.

To że coś kosztuje w salonie tyle nie znaczy że za tyle zostało kupione. Czasem pozory mylą i już samochód zaliczył z 2-3 właścicieli wciągu 2-3 lat.
Wystarczy odwiedzić niemieckie strony z samochodami i przeliczyć euro na zł.

Masz rację. Wystarczy spojrzeć na nasze allegro i już wiadomo czemu młodzi gniewni jeżdżą BMW 5 E60. Bo można kupić już za 40tys 🙂

I jeszcze idąc tym tropem to można poprzez dołożenie paru tysięcy kupić porsche i szpanować playboya co drobnymi płaci na orlenie za gaz. Byle kupić poza polską bo taniej to jeszcze drobne na benzynę zostaną by przetestować na autostradzie a potem lać gaz.

Co się musi wydarzyć, żeby w końcu zrobili tam rondo ?

Niech się Kobieta cieszy, że mąż, narzeczony czy też tatuś takie autko kupił bo np: kierując seicento, mogło by się gorzej to wszystko skończyć.

Wyklepią i jeszcze się sprzeda.

Poco rado są znaki, czy tak trudno się stosować do oznaczeń? Trudno?
Może zmienić kolejność pierwszeństwa i po kłopocie.

Ja nie wiem czy naprawdę migający znak stopu i progi zwalniające nie informują wystarczająco, że jest się na podporządkowanej? No skąd Ci ludzie mają prawo jazdy? Znaleźli w płatkach śniadaniowych?

ludzie teraz jerzdzą wolno to się rozkojarzajom i są takie wypadki! gdyby przekraczali prędkość byli by nakręceni i bardziej skupieni na drodze.

jak jerzdza tak jerzdza az glowa boli jak na ten wyraz pacze

tam jest kiepska widoczność, auta parkujące na chodniku na 20go stycznia zasłaniają widoczność, stąd tam tyle wypadków. Mieszkam tam i sama mam czasem problem z przecięciem tego skrzyżowania. Rondo by pomogło.

Wypacykują i sprzedadzą jako bezwypadkowe 🙂

takie Audi to przeżytek w mojej posiadłości mam własny serwis techniczny 24 godziny na dobę czuwają inżynierowie i naukowcy gotowi w każdej chwili coś naprawić,przejrzeć czy zbadać jakieś zjawisko . Dbają o moje samochody,motocykle,łodzie a nawet samoloty. Na prywatnym lotnisku mam klika Boingów i różne mniejsze samoloty,helikoptery. Nie pamiętam wszystkich i jak tam jestem to już nie wiem który jest mój a który mojego prawnika,czy może jakiegoś aktora czy muzyka bo akurat przyjechał na golfa na moim polu . Zaproszenia na imprezy które urządzam w domu wysyła moje biuro prasowe a że nie zadaje się z byle kim to jestem… Czytaj więcej »