Polska kadra w Rugby League wybrała sobie Pabianice jako bazę do treningów, w której przygotują się do kolejnego międzynarodowego meczu.

Polscy rugbyści doskonalić swoje umiejętności gry będą na obiektach PTC do końca sierpnia. Natomiast już 1 września zmierzą się z reprezentacją Norwegii. Co ciekawe, jeden z naszych reprezentantów jest pabianiczaninem. To wychowanek Fabrykantów Pabianice – Jacek Kolasa.

Jacek „Jaca” Kolasa, reprezentant Polski i wychowanek Fabrykantów Pabianice

Jak widać zaprosił on swoich kolegów do naszego miasta, by mogli tutaj trenować. Jak sam nam zdradził kadra szukała miejsca do trenowania w okolicach Łodzi – „Prezes PTC nie miał nic przeciwko naszej obecności i teraz ćwiczymy tutaj.” Wszyscy kadrowicze pochodzą z województwa łódzkiego dlatego wybór miejsca nie powinien dziwić.

Polacy treningi na PTC będą odbywali w każdy wtorek o godzinie 18:30. Jak sami mówią, zapraszają chętnych, by Ci przyszli i zapoznali się z tym jakże ciekawym i kontaktowym sportem. Chętni biorą jednak udział w treningu na własne ryzyko.

Miejmy nadzieję, że nasi reprezentanci rugby league przygotują się u nas należycie i wygrają nadchodzące starcie z Norwegami.

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o