Strona główna Styl życia Rekord wejść na EPAinfo. Jesteśmy nr 1 w Pabianicach

Rekord wejść na EPAinfo. Jesteśmy nr 1 w Pabianicach

10
W listopadzie zanotowaliśmy rekordową ilość wejść na nasz portal. W 30 dni mieliśmy 554 tysiące odwiedzin. To rekord w blisko 6-letniej działalności. 

Taka statystyka wygenerowana przez Google Analytics oznacza, że średnio na stronę epainfo.pl każdego dnia Czytelnicy wchodzą prawie 18,5 tysiąca razy.
Chcemy również podkreślić, że listopad był piątym miesiącem tego roku, kiedy licznik odwiedzin przekroczył pół miliona. Strona równie chętnie czytana była także w marcu (533 tys. wejść), lipcu (501 tys.), wrześniu (506 tys.) i październiku (534 tys.).

Ilość wejść na stronę według licznika Google

Jak wynika ze statystyk przygotowywanych przez ogólnoświatowe narzędzie SimilarWeb portal EPAinfo jest najchętniej czytaną stroną informacyjną Pabianic i powiatu pabianickiego. To samo potwierdzają statystyki Google.

Mamy również największą liczbę użytkowników obserwujących i komentujących nasze teksty w social mediach. Na Facebook’u lubi nas 22 400 osób, a na Instagramie 2 410 użytkowników.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do kolejnych odwiedzin EPAinfo!

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Gratulacje!!!

w przeważającej zasłudze jest tu możliwość komentowania bez zakładania śmiesznych kont FB jak to zrobiły inne pabianickie portale, w których to z dnia na dzień padły posty a nawet całe fora. Brak możliwości swobodnej rozmowy = upadek portalu.

Ponieważ jesteście najrzetelniejszym portalem informacyjnym w mieście, tak trzymać, gratuluję.

Gratulacje! Jesteście generalnie na bieżąco z info. Przede wszystkim nie Każdy posiada portale społecznościowe gdzie można dodać komentarz, polubić.Życzę Jeszcze większych odsłon, polubień! 🙂

Także i gratki ode mnie. Ja przykładowo unikam stron, gdzie muszę zamknąć 5-8 reklam, by cokolwiek przeczytać. U Was tego nie ma, więc Tak Trzymajcie. Pozdrawiam

Gratulację! 🙂

Uczestnicze w ,,zyciu,, waszym i ,,zycia pabianic,,. Powaznym bledem Zycia Pabianic bylo zrezygnowanie z forum. A druga sprawa, to ich system komentowania jest ze sredniowiecza.
U was dziennikarze czasem, zabieraja glos w komentarzach, tam jakby nie istnieli.
Ale lubie oba portale i nie moge wskazac zwyciezcy. Wazne aby wiadomosci byly podawane rzetelnie i szybko

sorki za literowke w nicku

Gratuluję – fakt fajnie można u Was podyskutować – SUPER i teraz idźcie po MILION!!!

Gratulacje za wszystko, jeśli chodzi o Redakcję tego Portalu !

Natomiast osobiście bardzo ubolewam nad sprawą kultury ” komentatorów „, którzy zohydzają zarówno język polski, jaki i treść komentarzy.
Sam zmuszony jestem czasem stosować te metody wobec pisich hejterów i trolli, którzy bez argumentów opluwają wszystkich za wszystko bez żadnego powodu.
A przecież można bez żadnych animozji, merytorycznie wymieniać poglądy w temacie danego artykułu bez ubliżania komukolwiek, za cokolwiek.