Strona główna Dzieje się Rekord frekwencji na Dniach Wody (ZDJĘCIA)

Rekord frekwencji na Dniach Wody (ZDJĘCIA)

24

Kilka tysięcy mieszkańców Pabianic odwiedziło w sobotę stację uzdatniania wody przy Strzelnicy. Tam Zakład Wodociągów i Kanalizacji zorganizował Dni Wody.

– Frekwencja była rekordowa – przyznał Krzysztof Rąkowski ze ZWiK.

Pogoda dopisała, a i atrakcji nie brakowało. Mieszkańcy mogli zobaczyć występy z zespołów z MOK i MDK, pokaz iluzjonisty, spektakl grupy teatralnej Dla Niepoznaki, pokazy salsy zumby. W strojach kąpielowych zaprezentowały się kandydatki na Miss Polski Ziemi Łódzkiej.

Niespodzianką był akrobatyczny pokaz podniebny w wykonaniu tancerek z Teatru V6.

 

Najmłodsi mieli sporo frajdy z odwiedzin na stanowiskach policji czy straży pożarnej. Ci drudzy zorganizowali nawet pokaz gaszenia pianą w specjalnych kombinezonach termicznych.

Strażacy z OSP Pabianice

Jak zwykle największym powodzeniem cieszył się darmowy grill. W tym roku organizatorzy ufundowali 4000 kiełbasek i kaszanek (pół tony). Przez całą imprezę kolejka do grilla miła kilkadziesiąt metrów.

Kolejka do grilla nie miała końca

Przed rozpoczęciem imprezy rowerzyści wzięli udział w rajdzie. Na trasę wyjechało około 600 osób –  ZDJĘCIA Z RAJDU.

24
Dodaj komentarz

1600
4 Wątki komentarzy
20 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
11 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Cameille

A czy było już przedwyborcze bicie piany w wykonaniu towarzyszy z BSR-KC PO????

Remus

Wczoraj to tylko towarzysze z pisu bili pianę.

princeofwales

Czyli, nikt ci tyle nie da, co pisi obieca.😏

Nolan

Tyle tylko, że jak PiS obiecuje to daje i tu macie problem POkemony, bo za waszych (nie)rządów dużo gadaliście a wyszła kamieni kupa, co nie?

princeofwales

Pisdzielcu drogi.
Miało być pińcet na każde dziecko. Miało. Jest. Nie ma.
Wniosek jest prosty, ale nie dla takiego ciemnego pisdzielca jak ty.

Kat

Nie szarżuj Nolan !
Może i obiecuje, ale nie wszystko daje ( póki co, M+, to trzeci oddech kaczuchy ), albo daje bez obiecywania ( nagrody dla ministrów ). W sobotę odgrzali naleśniki na konwencji dla ciemnego pisiego luda, bo idą wybory…

Nolan

Srutututu Kat. A ty wierzysz w takie wróżki co to mają różdżkę i w 4 lata zrobią to, co inni nie mogli przez ponad 20???? Ja łykam te ich naleśniki, bo parę już odgrzali i wszyscy zjedli, a ty co masz ciekawego do odgrzania????

Kat

Sratatata Nolan
A ty znów szajs komenty ! Najpierw się wychylasz z obiecankami a jak przychodzi do konkretów to d… !
Ciekawego ? Wszystko ! Zwłaszcza 100 tysięcy mieszkań od Mora, bo M+ nie wypaliło. Powodzenia !
I smacznego !

Nolan

Zgłoś sie do KC PO jak lubisz obiecanki. Tam głupi Grześ ma ich dla ciebie całą masę i w dodatku bez POkrycia : )))

Kat

@Nolan
To ty wyjechałeś pierwszy z obiecankami, więc nie wciskaj mi tu teraz swego małpiego kitu rodem z kaczego wychodka. I to nie ty Nolan, pisowy fanatyku i kaczy trollu, będziesz mi dyktował gdzie mam się zgłosić. Żal d… ściska ? Sam się zgłoś. Teraz najlepiej do Maciara ! Też uwielbiał obiecywać !

Nolan

Oszczędzaj pianę z pyska, bo do wyborów ci braknie : )))

Kat

Nolan
O fiu, fiu…
Skończyły ci się argumenty, czas na paszkwile ?
W rewanżu : martw się o swój pysk, bo w nim nie tylko kacze łajno zalega a rozumu brak !

princeofwales

Do k… nędzy, co to jest to całe KC PO? Jak widać, kolejnemu pisdzielcowi marzy się powrót do PRL-u i sadzi takie farmazony.

buc

co to jest grypa teatralna? 😀

Tołdi

Jak pójdziesz do teatru łapiesz grypę/ Proste, nie? : )))

rafał

Żenujące widowisko propagandowe władz PO w mieście. Nic nie ma to wspólnego z ideą Dnia Wody ogłoszonego przez ONZ. Wypaczone w każdym calu i na każdej płaszczyźnie i to pewnie za pieniądze z kasy miasta lub podległych spółek. A woda i ścieki jedne z droższych w kraju 🙁

Kat

I w tym żenującym widowisku wzięło udział ponoć 5.000 ciemnego pabianickiego luda włącznie członkami PiS ( na przykład mój sąsiad i paru innych znajomych )
Woda droga, to fakt, ale nie najdroższa. Po sąsiedzku w Sieradzu bulą 16,07, ale w samej Łodzi już mniej, ale mają swoją oczyszczalnię…

Pabianiczanin z dziada pradziada

Za pieniądze mieszkańców robią kampanię wyborczą. Panie R może czas na rozdawanie cukierków po domach?

princeofwales

Rozdawnictwo rządowe nie razi?
Nie ma związku z wyborami?

Yago

W ub. roku też było. To też kampania ?
Fakt, jestem przeciw marnotrawieniu publicznych środków, bo są ważniejsze sprawy w mieście, niż wodny cyrk.
Dlaczego cukierki ?
Z czekoladą i koniakiem niech dyma po chałupach !

Pabnin

Tak, też kampania. Współorganizatorem szopki jest jeden z radnych, który dzięki partii został pracownikiem spółki miasta. Osobiście uważam, że żaden radny (z żadnej partii) nie powinien pracować w spółkach miasta. Zawsze będzie to rodzić podejrzenia, że obsadzanie stanowisk jest po linii partyjnej, a nie w związku z wiedzą i zaangażowaniem kandydata.

Yago

@Pabian
I tak od paru już lat w święto wody ?
Szopkę, to pokazał jeden gościu z geotermią, też na etacie ZWiK…
Obiecał PiS an sztandarach wyborczych wyciąć kumoterstwo, narcyzm i wszelkie inne oligarchie !
A dziś pisiowi Misiewicze poganiają pisiowych Misiewiczów w wyścigu do koryta za taaaka kasę, że można tylko pomarzyć i prawie każdy, poczynając od sołtysa jest umaczany w partyjne plenipotencje !
Fakt, w Pabianicach bisbolszewia straciła władzę, więc jątrzy i dzieli nie tylko radnych, ale i mieszkańców miasta. A Polacy i Polska, to jeden naród i kraj, tylko szubrawców wszelkiej maści za dużo…

Pabnin

Tak, w każde święto wody. Każda okazja jest dobra, żeby się pokazać. I nie wierzę w dobre intencje. To, że radni kwestują na Owsiaka, to że dają dary lub kasę potrzebującym. Wszystko jest w świetle fleszy i kamer. Prawdziwy darczyńca nie obnosi się z tym. Nie zaprasza reporterów. Najgorsze jest to, że większość radnych ma mieszkańców i miasto w d@pie. Działania pozorowane, interpelacje wspólne, aby nie można zarzucić komuś, że nic nie robi. Robimy drogi rowerowe, super. Jednak wyznaczenie z pasa ruchu pseudo drogi rowerowej to trochę za mało. Ja swoim dzieciom nie pozwolę taką drogą pojechać. A o pobocza… Czytaj więcej »

Kat

@Pabian Czyli co rok a nawet codziennie mamy w naszym zadupiu światowy blichtr ! Ale się narobiło… Ty ociemniały jesteś ? Nie widzisz co się w TVP pokazuje w ramach pisej propagandy ? A jeśli chodzi o Pabianice, to też ładne kwiatki. Nie widziałeś plakatów lokalnych „ bojowników „ o rządowe dotacje ? A możesz napisać kiedy radni nie mieli mieszkańców i miasta w d…, bo jakoś sobie nie przypominam, więc każdy wuj, na swój strój. A poza tym, takich wybrali, tacy są ! Dopóki wybrańcy narodu i miasta będą startować z partyjnych list, zawsze tak będzie ! Teraz chyba… Czytaj więcej »