Strona główna Dzieje się Rekord frekwencji na Dniach Wody (ZDJĘCIA)

Rekord frekwencji na Dniach Wody (ZDJĘCIA)

24

Kilka tysięcy mieszkańców Pabianic odwiedziło w sobotę stację uzdatniania wody przy Strzelnicy. Tam Zakład Wodociągów i Kanalizacji zorganizował Dni Wody.

– Frekwencja była rekordowa – przyznał Krzysztof Rąkowski ze ZWiK.

Pogoda dopisała, a i atrakcji nie brakowało. Mieszkańcy mogli zobaczyć występy z zespołów z MOK i MDK, pokaz iluzjonisty, spektakl grupy teatralnej Dla Niepoznaki, pokazy salsy zumby. W strojach kąpielowych zaprezentowały się kandydatki na Miss Polski Ziemi Łódzkiej.

Niespodzianką był akrobatyczny pokaz podniebny w wykonaniu tancerek z Teatru V6.

 

Najmłodsi mieli sporo frajdy z odwiedzin na stanowiskach policji czy straży pożarnej. Ci drudzy zorganizowali nawet pokaz gaszenia pianą w specjalnych kombinezonach termicznych.

Strażacy z OSP Pabianice

Jak zwykle największym powodzeniem cieszył się darmowy grill. W tym roku organizatorzy ufundowali 4000 kiełbasek i kaszanek (pół tony). Przez całą imprezę kolejka do grilla miła kilkadziesiąt metrów.

Kolejka do grilla nie miała końca

Przed rozpoczęciem imprezy rowerzyści wzięli udział w rajdzie. Na trasę wyjechało około 600 osób –  ZDJĘCIA Z RAJDU.

24
Dodaj komentarz

1600
4 Wątki komentarzy
20 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
11 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Cameille

A czy było już przedwyborcze bicie piany w wykonaniu towarzyszy z BSR-KC PO????

Remus

Wczoraj to tylko towarzysze z pisu bili pianę.

princeofwales

Czyli, nikt ci tyle nie da, co pisi obieca.😏

Nolan

Tyle tylko, że jak PiS obiecuje to daje i tu macie problem POkemony, bo za waszych (nie)rządów dużo gadaliście a wyszła kamieni kupa, co nie?

Kat

Nie szarżuj Nolan !
Może i obiecuje, ale nie wszystko daje ( póki co, M+, to trzeci oddech kaczuchy ), albo daje bez obiecywania ( nagrody dla ministrów ). W sobotę odgrzali naleśniki na konwencji dla ciemnego pisiego luda, bo idą wybory…

Nolan

Srutututu Kat. A ty wierzysz w takie wróżki co to mają różdżkę i w 4 lata zrobią to, co inni nie mogli przez ponad 20???? Ja łykam te ich naleśniki, bo parę już odgrzali i wszyscy zjedli, a ty co masz ciekawego do odgrzania????

Kat

Sratatata Nolan
A ty znów szajs komenty ! Najpierw się wychylasz z obiecankami a jak przychodzi do konkretów to d… !
Ciekawego ? Wszystko ! Zwłaszcza 100 tysięcy mieszkań od Mora, bo M+ nie wypaliło. Powodzenia !
I smacznego !

Nolan

Zgłoś sie do KC PO jak lubisz obiecanki. Tam głupi Grześ ma ich dla ciebie całą masę i w dodatku bez POkrycia : )))

princeofwales

Do k… nędzy, co to jest to całe KC PO? Jak widać, kolejnemu pisdzielcowi marzy się powrót do PRL-u i sadzi takie farmazony.

Kat

@Nolan
To ty wyjechałeś pierwszy z obiecankami, więc nie wciskaj mi tu teraz swego małpiego kitu rodem z kaczego wychodka. I to nie ty Nolan, pisowy fanatyku i kaczy trollu, będziesz mi dyktował gdzie mam się zgłosić. Żal d… ściska ? Sam się zgłoś. Teraz najlepiej do Maciara ! Też uwielbiał obiecywać !

Nolan

Oszczędzaj pianę z pyska, bo do wyborów ci braknie : )))

Kat

Nolan
O fiu, fiu…
Skończyły ci się argumenty, czas na paszkwile ?
W rewanżu : martw się o swój pysk, bo w nim nie tylko kacze łajno zalega a rozumu brak !

princeofwales

Pisdzielcu drogi.
Miało być pińcet na każde dziecko. Miało. Jest. Nie ma.
Wniosek jest prosty, ale nie dla takiego ciemnego pisdzielca jak ty.

buc

co to jest grypa teatralna? 😀

Tołdi

Jak pójdziesz do teatru łapiesz grypę/ Proste, nie? : )))

rafał

Żenujące widowisko propagandowe władz PO w mieście. Nic nie ma to wspólnego z ideą Dnia Wody ogłoszonego przez ONZ. Wypaczone w każdym calu i na każdej płaszczyźnie i to pewnie za pieniądze z kasy miasta lub podległych spółek. A woda i ścieki jedne z droższych w kraju 🙁

Kat

I w tym żenującym widowisku wzięło udział ponoć 5.000 ciemnego pabianickiego luda włącznie członkami PiS ( na przykład mój sąsiad i paru innych znajomych )
Woda droga, to fakt, ale nie najdroższa. Po sąsiedzku w Sieradzu bulą 16,07, ale w samej Łodzi już mniej, ale mają swoją oczyszczalnię…

Pabianiczanin z dziada pradziada

Za pieniądze mieszkańców robią kampanię wyborczą. Panie R może czas na rozdawanie cukierków po domach?

Yago

W ub. roku też było. To też kampania ?
Fakt, jestem przeciw marnotrawieniu publicznych środków, bo są ważniejsze sprawy w mieście, niż wodny cyrk.
Dlaczego cukierki ?
Z czekoladą i koniakiem niech dyma po chałupach !

Pabnin

Tak, też kampania. Współorganizatorem szopki jest jeden z radnych, który dzięki partii został pracownikiem spółki miasta. Osobiście uważam, że żaden radny (z żadnej partii) nie powinien pracować w spółkach miasta. Zawsze będzie to rodzić podejrzenia, że obsadzanie stanowisk jest po linii partyjnej, a nie w związku z wiedzą i zaangażowaniem kandydata.

Yago

@Pabian
I tak od paru już lat w święto wody ?
Szopkę, to pokazał jeden gościu z geotermią, też na etacie ZWiK…
Obiecał PiS an sztandarach wyborczych wyciąć kumoterstwo, narcyzm i wszelkie inne oligarchie !
A dziś pisiowi Misiewicze poganiają pisiowych Misiewiczów w wyścigu do koryta za taaaka kasę, że można tylko pomarzyć i prawie każdy, poczynając od sołtysa jest umaczany w partyjne plenipotencje !
Fakt, w Pabianicach bisbolszewia straciła władzę, więc jątrzy i dzieli nie tylko radnych, ale i mieszkańców miasta. A Polacy i Polska, to jeden naród i kraj, tylko szubrawców wszelkiej maści za dużo…

Pabnin

Tak, w każde święto wody. Każda okazja jest dobra, żeby się pokazać. I nie wierzę w dobre intencje. To, że radni kwestują na Owsiaka, to że dają dary lub kasę potrzebującym. Wszystko jest w świetle fleszy i kamer. Prawdziwy darczyńca nie obnosi się z tym. Nie zaprasza reporterów. Najgorsze jest to, że większość radnych ma mieszkańców i miasto w d@pie. Działania pozorowane, interpelacje wspólne, aby nie można zarzucić komuś, że nic nie robi. Robimy drogi rowerowe, super. Jednak wyznaczenie z pasa ruchu pseudo drogi rowerowej to trochę za mało. Ja swoim dzieciom nie pozwolę taką drogą pojechać. A o pobocza… Czytaj więcej »

Kat

@Pabian Czyli co rok a nawet codziennie mamy w naszym zadupiu światowy blichtr ! Ale się narobiło… Ty ociemniały jesteś ? Nie widzisz co się w TVP pokazuje w ramach pisej propagandy ? A jeśli chodzi o Pabianice, to też ładne kwiatki. Nie widziałeś plakatów lokalnych „ bojowników „ o rządowe dotacje ? A możesz napisać kiedy radni nie mieli mieszkańców i miasta w d…, bo jakoś sobie nie przypominam, więc każdy wuj, na swój strój. A poza tym, takich wybrali, tacy są ! Dopóki wybrańcy narodu i miasta będą startować z partyjnych list, zawsze tak będzie ! Teraz chyba… Czytaj więcej »

princeofwales

Rozdawnictwo rządowe nie razi?
Nie ma związku z wyborami?