Strona główna Dzieje się Rozrywka Raperzy zjadą do Pabianic nakręcić teledysk

Raperzy zjadą do Pabianic nakręcić teledysk

0
Ekipa Rap Lokalu nie próżnuje. Tym razem szykuje się do realizacji teledysku do kawałka nagranego na podsumowanie ostatniej edycji charytatywnej imprezy Rap Lokal. To będzie Rap Lokal AFTER 1. 

Ostatnia, czyli siódma, edycja imprezy była wyjątkowa, bowiem koncerty zorganizowane zostały w aż pięciu miastach: Pabianicach, Końskich, Bełchatowie, Jarocinie i Chorzowie. Z każdego z tych miasta fani za pomocą Facebook’a wyłonili po dwóch raperów, którzy zaprezentują się w kawałku i teledysku przygotowanym specjalnie na AFTER 1.

Zdjęcia do klipu powstaną w sobotę 15 lutego w Pabianicach. Pierwsze ujęcia będą kręcone w kinie Tomi. Następnie ekipa filmowa przeniesie się do zamku. Ostatnia, a zarazem główna część teledysku powstanie w Cardamonie, czyli dawnym Domu Tkacza. Co ważne można wziąć udział w nagraniach.

– Zapraszamy wszystkich zainteresowanych akcją Rap Lokal AFTER1 do odwiedzenia nas na planie zdjęciowym – zachęca Krzysiek Este Łyszkowski, jeden z promotorów akcji.

Zdjęcia w lokalu przy ul. św Jana 20 powinny rozpocząć się około godz. 20.00.

Raperzy, którzy stworzyli numer do AFTER 1: Modo, Majcher (Pabianice), Talerz, Boczo, Young DEE DEE (Końskie), Kris DNCHP, Darco (Chorzów), Raku, Magier (Bełchatów), Szałek, Kasia Krzyżaniak, Zuza Kulka (Jarocin) & ESKO POLO.

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments