Strona główna Aktualności Polityka Rafał Trzaskowski spotka się z mieszkańcami Pabianic i powiatu

Rafał Trzaskowski spotka się z mieszkańcami Pabianic i powiatu

29
fot. FB R. Trzaskowskiego
Do naszego miasta przyjedzie jutro, 9 czerwca, Rafał Trzaskowski, główny rywal Andrzeja Dudy w zbliżających się wyborach prezydenckich.

Mieszkańcy Pabianic i powiatu będą mogli spotkać się z kandydatem Koalicji Obywatelskiej na Starym Rynku o godz. 16.30. Na początek wygłosi przemówienie, przewidziany jest również czas na zadawanie mu pytań i indywidualne rozmowy. To spotkanie potrwa co najmniej godzinę.

Rafałowi Trzaskowskiemu będą towarzyszyli parlamentarzyści – wizytę u nas zapowiedzieli m.in. poseł Cezary Tomczyk oraz senator Artur Dunin. Na Starym Rynku pojawią się również lokalni działacze i sympatycy Platformy Obywatelskiej.

Wcześniej kandydat na najwyższy urząd w państwie odwiedzi magistrat, aby porozmawiać z prezydentem Grzegorzem Mackiewiczem o problemach Pabianic.

Podpisy poparcia pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego na prezydenta Polski są zbierane również w Pabianicach i ościennych gminach (zbiórka ma zakończyć się dzisiaj po południu).

– Na tę chwilę mamy 4700 podpisów, ale ta liczba na pewno będzie większa, bo nie otrzymaliśmy jeszcze wszystkich list – mówi Joanna Kupś, wiceprzewodnicząca lokalnych struktur PO, która koordynuje zbiórką.

Według najnowszego sondażu, który przeprowadził Instytut Badań Rynkowych i Społecznych Rafał Trzaskowski może liczyć ma 26,6% poparcia.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Nic ciekawszego niema?

nie ma

kto to jest, że aż prezydent będzie go witał? Moja ciocia będzie na peronie o 13 z Wrocławia też ją powitajcie ps tylko z zachowaniem odległości bo jest wrażliwa

ciocię przywitaj kwiatami I dobrze ugość, abyś nie wyszedł na chama na jakiego tu na forum wychodzisz

jak byś był intelektualnie rozwinięty nie robił byś takich wpisów

tutaj to on moze po wyborach przyjechac podziekowac . tu ma poparcie 150 procent . wszyscy majacy robote z powskiego rozdania ida glosowac zeby nie stracic stolkow w instytucjach miejskich . i jeszcze ciagna na sile dziadkow czy dzieci . by zylo sie lepiej . mierni ale wierni . i z ta ekipa miasto i powiat plyna w dol niczym wisla trzaskowskiego

U pisowców słychać coraz częściej trzask… pewnej częsci ciała 🙂

Zaklinanie rzeczywistości. Wyjdź do ludzi, porozmawiaj z nimi.

Wszyscy rozmawiają o problemach Pabianic i lata lecą a problemy zostają. Zaczynam wierzyć, że wpadają tu na chwilę, żeby odhaczyć, że byli i poderwać elektorat, którego w Pabianicach pełno. Prezydent Pabianic niech się bierze do pracy a nie figurantów wita – ile pieniędzy dla miasta będzie z takiego „spotkania”? poza poklepaniem PO plecach?

I super. Konkretny kandydat, bez pisiego zadęcia, nierzucający wokół kiełbasą wyborczą. 🙂

Zeby mu sie nie ulało jak z „czajki”

Wafel: tylko pieczonymi ziemniakami. Co nie? : ))))))))))))

I świętem wody… I lodami w tym roku… Nasi radni tak z dobroci serca ziemniaki i lody fundują 🙂

No faktycznie on nawija makaron

Grzesiu nam po spotkaniu z Rafałem strefę relaksu z palet urządzi i tęczowe ławeczki a może nawet hostel dla mniejszości seksualnych . Weście Pabianice się staną się oświeconą mieściną a nie zaściankiem .

Trzeba uważać, żeby nam jakiego szamba nie wpuścił do Dobrzynki : ,))))

Gorszego szamba od pisu nie znam !!

Zastanów się nad tym co napisałeś.Co panowie i panie z po i tych innych zrobili podczas swoich rządów .

oj znasz spójrz tylko w lustro

oj jest, trochę go POpłynęło do Wisły w stolicy, luzik KODowi to nie przeszkadza i tak się kąpie

@ Paweł To idź na Stary Rynek

Niekapuje ludzi którzy tak silnie idą za tymi baranami z po tyle czasu robili nas w bambosza .Pewnie chcą pracować dużej pozbyć się kasy z ofe a zresztą popatrzmy na nasze miasto co tu się dzieję

Poczytaj sobie „baranie” o tym, o ile będziesz miał „wyższą” emeryturę dzięki pisim. Przy okazji sięgnij po słownik j.p., bo podobno analfabetyzm w Polsce się skończył.😃

takich jak ty wszyscy zawsze robili, robią i będą robić w bambosza, więc nie płacz

Chyba masz 15 lat

oj znasz śpòjrz tylko w lustro

Wszystkie ochy i uchy zostawmy na po wyborach. Wtedy zobaczymy jak smakuje ta kiełbasa wyborczą. Moje zdanie jest takie – dla nich najważniejszy jest stołek , układy i kasa a reszta to tylko mżonki. I granie w banie z Polakami. Głupi wszystko kupi , takie powinno być hasło na wyborach.

Tylko Prezydent Duda, reszta się nie liczy!

4700 bara….