Strona główna Aktualności Polityka Radny został ranny podczas kampanii bezpośredniej

Radny został ranny podczas kampanii bezpośredniej

23

Życie polityka nie jest łatwe i bezpieczne. Przekonał się o tym radny Prawa i Sprawiedliwości, który skaleczył się podczas prowadzenia kampanii wyborczej na ulicach miasta. Z pomocą ruszyła mieszkanka ul. Świerkowej.

Radny Antoni Hodak umieścił w internecie zdjęcie palca zaklejonego plasterkiem. W poście dziękuje mieszkance za okazaną pomoc.

– Nawet nie wiem od czego to się stało, chyba krawędzią ulotki lub kalendarzyka się zaciąłem – opisuję sytuację radny.

Życzymy radnemu powrotu do pełnej sprawności – do wesela się zagoi.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Módlmy się za niego

Męczennik…

nieudacznik i tyle ze z pisu to sie potwierdza ze tam misiewicze sami

Oj jak boli, oj jak boli, oj jak boli!…

Mama przytuli, mama ukoi biednego chłopczyka. Skaleczył się Królewicz.

No nie wierzę w to co widzę. Odszkodowanie mu jeszcze się należy.

Jaki radny takie rany 😀 ciekawe czy zadzwonil po tatę w tych ciężkich chwilach.

Tytuł artykułu to genialny clickbate ale spoko, widać nie macie o cym pisać to trzeba o załosnym skaleczeniu w paluszek…….

Sprawa Portalu, pana H., również… ale kiego grzyba się wychlał z taką cienkością !

Ale on tak na serio???

Misiewicz kolejny

Tyle razy powtarzam zeby nie wkładać palców tam gdzie nie trzeba xD

Chłopczyku porzuć pracę w Urzędzie Wojewódzkim w archiwum, jeszcze stosy dokumentów krzywdę Ci zrobią.
Kojarzycie czytelnicy epainfo serial amerykański „Śmierć na 1000 sposobów”. 😀
To było pierwsze skojarzenie po przeczytaniu tego artykułu.

Ranny… skaleczeniem przez krawędź ulotki (baneru) przeciwników politycznych którą usiłował podrzeć??? Jakie to bohaterstwo, jaka wola walki wbrew przeciwieństwom kampanijnym i ranom, które w tej walce są narażeni bojownicy PIS!!! Jaka ufność do ieznajomej mieszkanki Zatorza, która mogła by być KODerką, ale tak wspaniale opatrzyła nieomal śmiertelną ranę zasłużoneg polityka PIS!!!

Szczerze to by się chłopak wstydził taki post zamieszczać… Ale fakt… Strach żeby do pracy do archiwum jeździł bo tam sterty papierów czyhają na te zwinne palce… Ja nie wiem kto na niego głosuję, bo ja jak patrzę i słucham jego wypowiedzi to się ciężko zastanawiam jak ktos kto nie ma własnego zdania, jest przesiąknięty wizjami innych i nie potrafi wypowiedzieć się publicznie pozyskuje głosy i zostaje radnym. Dobrze, że nikt teraz nie nosi za nim teczki jak się działo w latach szkolnych…

Ta „Gaga” to kara za chodzenie od domu do domu (jak Cyganie z dywanami)i przeszkadzanie mieszkańcom . I tacy ludzie mają rządzić miastem??? Mieszkańcy Pabianic proszę,nie pozwólcie na to!!!!

Wiecie naprawdę się ich boję. w tamtym tygodniu otwieramy drzwi wychodząc z domu i widzimy radnego Lesman jak wałęsa się po klatce… mąż go chciał potraktować inaczej jak zobaczył ulotki PIS, ale w sumie wzięłam je… będą mieli mniej!

Bo ta ich cała kampania bezpośrednia chyba na tym ma właśnie polegać… Na wałęsaniu się i nagabywaniu ludzi do głosowania na nich… Idźcie pod SDH, czy już jak pan H. stójcie na tej pętli ale nie latajcie od domu do domu jak ministranci przed kolędą. Ludzie powinni się głęboko zastanowić nad tym kogo powinni wybrać, bo jak już teraz zacinają sobie co niektórzy palce kalendarzami albo ulotkami i obnoszą się z tym na forum to strach pomyśleć co będzie dalej. Ale pan H. chyba bierze przykład ze swoich kolegów, którzy również publikują wszystko co się da na portalach społecznościowych. Tylko… Czytaj więcej »

To Wałęsa cię odwiedził? Nie dziwię się, że się boisz.

Czy Pan Hodak przebywa dziś na L4?

Przebywam obecnie na urlopie. Pozdrawiam 🙂

zostan tam na swoj koszt do konca zycia ,nie zaslugujesz aby zyc z podatników

i niech tak zostanie na zawsze …………

Miłego urlopu. Proszę już z niego do nas nie wracać !