Strona główna Aktualności Z miasta Radny Stencel będzie dyrektorem

Radny Stencel będzie dyrektorem

13
Łukasz Stencel
Łukasz Stencel od 1 sierpnia będzie dyrektorem Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie Łódzkim. 

Łukasz Stencel na stanowisku dyrektora zostanie zatrudniony w związku z przeniesieniem służbowym na podstawie art. 22 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych. Zastąpi Cezarego Petrusa.

Łukasz Stencel ma 40 lat i jest absolwentem studiów magisterskich na kierunku administracji publicznej. Ukończył też m.in. podyplomowe studia MBA in Community Management oraz studia menedżerskie w zakresie zarządzania obiektami sportowymi i pozyskiwania funduszy unijnych.

Od 2010 roku jest radnym powiatowym. Związany z Platformą Obywatelską. W Pabianicach inicjował i koordynował wiele wydarzeń sportowych. Pracował w Urzędzie Miejskim w Pabianicach w Wydziale Oświaty i Sportu..

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A p. Petrus?

naprawdę nie ma już nikogo w tym Kraju , ale żenada i czym się Platfusy różnią od PIs niczym wszędzie ustawka i kolesiostwo

Uff… co za ulga dla całego środowiska sportowego w Pabianicach. Bo jeśli mówimy o organizowaniu 4 turniejów na orliku można nazwać poważną działalnością na tym stanowisku. Pabianicki sport od lat jest ignorowany przez władzę i 90% inwestycji to oddolna inicjatywa klubów lub społeczności chociażby poprzez budżet obywatelski. Także my się cieszmy a współczujmy sąsiadom.

i o czym to świadczy że wystarczy zapisać się do Partii , skończyć jakieś kursy internetowo , przez parę lat pompować piłki na orku , i nagle zostać dyrektorem na basenie . Mam nadzieje że chociaż skończył internetowy kurs pływania .

czyżby uciekali z tonącego okrętu ?

O Panieee, wreszcie na nas spojrzaaaałeeeś,
w swej wielkiej łaskawoooościiii
Stencla nam z miasta zabraaaałeeeeeś.
O Panieee, racz nam powiedzieć dlaczeeeegoooo,
nie dałeś im do kompleeeetuuuu,
Piotrusia Adamskieeegoooo ???

Do rzeczy …. Kiedy dawno temu Łukaszek był troszkę grubszy przystąpił do konkursu na stanowisko koordynatora ds sportu. Konkurs wygrała inna osoba ale Łukaszek jako POważny kandydat został kolanem na stanowisko wepchnięty. Porównajmy zatem jakie plany roztaczał młody działacz PO gdy stawał przed komisją konkursową. A planował mianowicie: Przejęcie przez miasto obiektów sportowych należących do klubów modernizacja basenu Mosir – instalacja zjeżdżalni wodnej odbudowa basenu odkrytego na PTC budowa hali sportowej miejskiej powstanie na mosir Centrum Sportowo-Konferencyjne (hotele itd) powstanie lekarskiej przychodni sportowej w mieście razem z PSM powstanie boisk na każdym osiedlu powstanie lodowisk przy każdej szkole powstanie Międzygminnej… Czytaj więcej »

To to mało! Od 2008 miało być sztuczne boisko w Pabianicach! Nie pykło, to poszedł sobie tam, gdzie już jest! Tak robią kariery sztandarowi POwcy z pierwszych planów zdjęciowych! W mediach 200 gratulacji za dobrą robotę od kolesi partyjnych! Jest za co, jak widać powyżej! Jest za co! Tak wygląda sterowanie PO i koalicjanta SLD niezbyt błyskotliwymi masami!

Jacek daj spokój 🙂

PiS-PO, lewaki, Psl jedno dno. Szyldy różne, jedna i ta sama masoneria! Póki ludzie tego nie zrozumiecie nie zmieni się NIC!

Zapomniałeś dodać o prawakach.

Nie tylko! Zapomniał też o Żydach, Szwabach, Ruskich i cyklistach. Poza tym jemu zapewne chodziło o Pana KC, bo on się do wszystkiego nadaje.

Panie Łukaszu to zdjęcie to jest z którego roku bo pan jest taki szczupły.