Strona główna Aktualności Z miasta Radny Dudkiewicz znalazł pracę

Radny Dudkiewicz znalazł pracę

27
Robert Dudkiewicz - przedsiębiorca (cukiernik)

Robert Dudkiewicz został zatrudniony na pełny etat w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej nr 5 w Pabianicach. Był najlepszym kandydatem na stanowisko dietetyka.

Radny był jednym z pięciu chętnych do pracy w domu dziecka, jednak w drugim etapie konkursu miał tylko jedną kontrkandydatkę.

– Pani miała dobre wykształcenie, ale brak doświadczenia. Dlatego komisja konkursowa wybrała pana Roberta Dudkiewicza – tłumaczy Joanna Kupś, rzecznik prasowy starosty pabianickiego.

Nadzór nad placówką, gdzie zatrudniony został Dudkiewicz, sprawuje starosta pabianicki – Krzysztof Habura z Platformy Obywatelskiej. Przypomnijmy, że radny Dudkiewicz wystąpił z klubu Prawa i Sprawiedliwości i przystąpił do klubu Platformy Obywatelskiej w marcu tego roku. W lipcu znalazł zatrudnienie w domu dziecka. Podpisał umowę o pracę do końca lipca 2016 roku.

Nowy dietetyk jest współwłaścicielem zakładu cukierniczego.

REKLAMA
Poprzedni artykuł„Muszę dać radę. Nie odpuszczę”
Następny artykułKamil K. nie poczuwa się do winy
Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

ZUS zapłacony, mandat radnego w kieszeni, biznes sie kreci… zyc nie umierac. Rodzina na swoim.

mafia PO już się za Pabianickie dzieci bierze

Jak to mówił ? Piłsudski jet jego idolem !!! i ….. sprzedał się za etat …. dietetyka !!!
Marszałek w grobie się przewraca mając takich naśladowców.

Boże ,szkoda dzieci
Ratujcie te maleństwa
Niech Haburze gotuje w domu obiady

Ania ,niech gotuje Kamińskiej ulubienicy PO

Przyda jej się dietetyk

Dobre wykształcenie w ujęciu pani Kupś to zapewne wszelkie szkoły mające Wyższa w nazwie. Wszak w urzędzie wielu posadzonych na stołkach w pośpiechu uzupełniało wykształcenie w prywatnych szkołach, bo w publicznych rady by nie dali…

Dietetyk to przydałby się raczej Hodakowi.

piękny książę się odezwał.

Chyba jednak się nie znamy, żeby jakiś ktoś wątpliwej prowieniencji o rosyjsko brzmiącym nick’u mógł oceniać moją zewnętrzność. A poza tym: w języku polskim zdanie zaczyna się od wielkiej litery.

zdania z wielkiej litery zaczynam kiedy zwracam się do kogoś godnego uwagi, natomiast twój wpis ewidentnie świadczy o tym, że twoja zewnętrzność jest twoim najmniejszym problemem. Potrzebny ci ortopeda mózgu, Jakim pustym dzbanem trzeba być, żeby odnosić się do ludzkiego wyglądu. Powiedz dwuczłonie śmiejesz się też z ludzi starszych, ułomnych ?

Panu Hodakowi rzeczywiście przydałby się dietetyk, a Pan niech przeczyta swoje dwie wypowiedzi przyjmując, że ktoś napisał to do Pana i wtedy może zauważy Pan, co przydałoby się Panu.

A właściwie kto wie jaki ma to wykształcenie Dudkiewicz. Może Epainfo dopyta się w starostwie? Może być ciekawie. Chyba, że ktoś z internautów wie ?

jest wielu radnych ,którzy załatwili sobie robotę w trakcie kadencji… czym się różni Dudkiewicz od Ciebiady?

Poważnie nie łapiesz różnicy? Czy tylko tak chciało dziecko kłapnąć klawiszem? Od PiS-u roboty nie dostał to poszedł do PO a tam nagle z cicha pękł i proszę fucha się znalazła.

tym, że Ciebiada nie zdradził ani swoich wyborców ani kolegów. pracuje w ZEC, żeby wykonać konkretną robotę – zrobić w Pabianicach geotermię i na obecnym etapie już widać jednoznacznie, że to realna wizja, a nie utopia jak mówili przeciwnicy PiS w kampanii. wkrotce wszyscy sie o tym przekonamy i zobaczymy, co powiesz, xxx

Widać jednoznacznie? Najwyraźniej nie wszyscy mamy możliwość przekonać się o realności tej pracy. Zatem to jednak nadal utopia…

widać nie jesteś nikim ważnym, żeby cie ktoś informował, może zerwij łańcuch podnieś łeb z nad sponsorowanej mich i idź w miasto popytać?

No bardzo merytoryczna (trudne słowo) odpowiedź. Nikt z pytanych przez mnie osób nie widzi jakichkolwiek efektów pracy Ciebiady. Najwyraźniej wyznawcy PISu widzą więcej, a może to jednak kwestia bujnej wyobraźni. I nadal nie potrafisz zastosować zasad ortografii. Przy okazji pierwszego dyktanda pani z polskiego nie będzie z ciebie zadowolona, bo – podpowiem – zdanie ZAWSZE zaczyna się z wielkiej litery.

może pytasz niewłaściwe osoby ? albo zwyczajnie jak cię widzą to nie chcą z tobą gadać? Musi ci być strasznie smutno kiedy wchodzi do lokalu i sala milknie a barman krzyczy zamykamy. Myślałeś może o adopcji ? Rozwieś kartki na przystankach może ktoś cię przygarnie, choćby ta Pani od dyktanda? Dostaniesz dietetycznego pączka z dietetycznym dżemem a kolega z peło opowie ci na dobranoc jak to Piłsudskim koniom grzywy pletł i rozczesywał ogony. Szkoda, że tak jak ty teraz nie zauważył gdzie stoi. Widzisz a myślałeś, że taki fajny jesteś.

Mój głos w wyborach samorządowych został oddany na Ciebiadę – i czuję,że mnie oszukano ( z rozmów z wieloma osobami wiem, że mają podobne uczucia ) – facet, który krytykował BSR za kolesiostwo i skok na stołki – sam chętnie z ciepłej posadki ( stworzonej specjalnie dla niego ) skorzystał…bez wykształcenia, bez doświadczenia… Więcej swojego głosu nie zmarnuję!

Teraz dzieci będą jadły słodkości aż miło. Ręce opadają na te konkursy.

Ze słów Pani Kupś wynika, że Dudkiewicz ma doświadczenie w dietetyce. Jakie doświadczenie? Produkcja słodkich, więc niezdrowych wyrobów cukierniczych? Tak ma teraz wyglądać żywienie w domu dziecka? Śmiech na sali.

Daj spokój, dyskusja z Fiodorem jest jak gra w szachy z gołębiem: niważne jak dobrze grasz, on i tak nasra na szachownicę i wywróci wszystkie pionki.

zawiodłeś mnie dwuczłonie, liczyłem na jakiś światopoglądowy błysk a ty rzucasz przypowieściami z facebooka na dodatek tak starymi jak festiwal w Kołobrzegu. Nie jesteś za duży na takie moczenie pieluchy?

Komentarz na poziomie.

Jaki adresat taki poziom, zacząłeś od niewybrednej uwagi na temat Hodaka a teraz sapiesz. Człowieku zachowałeś się chamsko i tak zostałeś potraktowany, kto mieczem wojuje …, wracaj do konstrukcji z lego i nie zawracaj gitary.

Wręcz uwielbiam takich filozofów z intelektualnego przedmieścia, jakim jeszcze nick-iem się posłużysz, żeby pogłębić odczuwana wobec ciebie litość ? Może „Reksio w deszczu”?