Strona główna Aktualności Z miasta Radny apeluje o strefę kibica

Radny apeluje o strefę kibica

4

Jak wszyscy wiemy, reprezentacja piłkarska zagra w przyszłorocznych mistrzostwach świata rozgrywanych w Rosji. Radny marzy, aby pabianiczanie wspólnie dopingowali biało-czerwonych. 

Radny Rafał Madaj to zapalony kibic sportowy. Jeździ na mecz piłkarskie, ale w sobotę był też widziany na gali sztuk walki (ZOBACZ RELACJĘ). Walczył już o strefę kibica podczas Euro 2016, ale wtedy nieco późno wpadł na pomysł wspólnego kibicowania. Teraz kuje żelazo póki gorące i już dziś złożył wniosek do prezydenta w tej sprawie.

– Liczę na zabezpieczenie środków na ten cel w przyszłorocznym budżecie – mówi radny.

W ubiegłym roku urzędnicy robili rekonesans cenowy i okazuje się, że publiczna transmisja 3 meczów to koszt około 50 tys. złotych.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Mam nadzieję że prezydent będzie mądrzejszy bo taka strefa kosztuje w setkach tysięcy A pan radny zamiast zajmowac własnym pr niech zrobi coś pożytecznego bo liczy na zabezpieczenie w budzecie a później to nie będzie chciał uchwalić; dla kogo tą lipa zatem?

Karolku skąd wziąłeś setki tysięcy złotych? wyjdź lepiej z gabinetu i skieruj sie na ostatnie piętro tam w Biurze Rady znajdziesz odpowiedz z tamtego roku, która Twój Guru przygotował i znajduje sie tam kwota która jest w artykule😉A co do uchwalenia budżetu to na własne oczy sie przekonasz jak zagłosuje, wiesz po której stronie sali S4 siedzę😁 A teraz Karolku głęboki oddech i zastanów sie nad hasłem” Łączy Nas Piłka” 👍

A to ci wielką inicjatywa. Niech sam coś zorganizuje i na swój koszt popierdułka.

Prosze sie nie obawiać wspólne oglądanie mundialu z udziałem Polaków nie przebije popularnością „dnia Ziemniaka”…