Strona główna Aktualności Puls Biznesu o fabryce w Ksawerowie

Puls Biznesu o fabryce w Ksawerowie

3

Potwierdzają się nasze informacje dotyczące budowy fabryki sprzętu AGD w Ksawerowie. 

W poniedziałek opublikowaliśmy artykuł dotyczący inwestycji przy ul. Giełdowej w Ksawerowie. Puls Biznesu potwierdza, że 29 hektarów ziemi od Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej ma kupić firma Miele produkująca wysokiej klasy sprzęt AGD. Wartość inwestycji to nawet 45 mln Euro.

Jak udało nam się ustalić, docelowo zatrudnienie w niemieckiej firmie ma znaleźć 2000 osób. Ogłoszenia inwestycji można się spodziewać w ciągu dwóch tygodni.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

I to jest KONKRET.Pisałem że fajnie będzie miec place zabaw ale inwestycja za 1 700 000 000 zł robi wrażenie jak na Pabianice a co dopiero mówić o Ksawerowie.To powstaje pytanie ile zasługi jest urzedu(wójta) a ile polityki?Nie wiem tylko czy Topolski nalezy do PO czy do PiS?

jaki – po co od razu łączyć politykę? czy to ważne z jakiej kto jest z partii? ważne ze jest osoba która stara się zrobić coś dla regionu, dla ludzi, zasługi powinny być przypisane włodarzowi lub ludziom którzy są zaangażowani w daną sprawę a nie partii !!!

No i to jest ta moja wątpliwość.Jeśli partia pierwsza to powstaje pytanie które zadałem wcześniej i na bazie tego nasz pinokio może być wytłumaczony , ale jeśli weżmiemy to drugie czyli włodarzy oraz ludzi którzy sa zaangazowani w daną sprawę to zaczyna to wyglądać chyba mizernie.Przejrzałem trochę strony Ksawerowa i dochodzę do wniosku że tam się chyba jednak coś dzieje.Co prawda Dobroń też zasłynął z podpisania umowy ale póki co roboty nie widać sąsiad Gajda totalna cisza a Lutomiersk ze względu na odległość jest chyba zaorany