Strona główna Aktualności Biznes Pukają do pierwszej dziesiątki

Pukają do pierwszej dziesiątki

4
Miesięcznik Forbes opublikował listę najbogatszych Polaków. Na 11. pozycji, czyli o cztery miejsca wyżej niż w roku ubiegłym, znalazła się rodzina Furmanów z Pabianic, do których należy firma Aflofarm.

Dziennikarze biznesowego czasopisma wycenili majątek pabianiczan na 2,881 mld złotych. To dało im 11. miejsce. Aby wskoczyć do pierwszej dziesiątki Furmanom brakuje 257 mln złotych.

Aflofarm jest największym producentem leków OTC (bez recepty) oraz suplementów w Polsce. Firma istnieje od 1989 roku i zatrudnia ponad 1000 osób. Do majątku Furmanów zaliczają się jeszcze pokaźne nieruchomości. Firma wykupiła pofabryczne tereny w centrum miasta i wybudowała rozpoznawalny w całej Polsce hotel – Fabryka Wełny. Obiekt w najbliższych miesiącach będzie rozbudowywany (więcej: TUTAJ).

 

REKLAMA
Poprzedni artykułKolejni pabianiczanie w szeregach WOT
Następny artykułRewolucja w pogotowiu ratunkowym
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Życze im wszystkiego dobrego. Chodziłem z jednym z synów do I LO. Mili ludzie. W czasie studiów dorabiałem sobie na stacji. Pan furman zawsze był grzeczny i uprzejmy gdy przyjeżdżał. Niech im sie powodzi. Tylko martwi mnie, czy nie wprowadzą jakiś zmian w kwestii reklamy czy sprzedaży suplementów w Polsce. Coraz więcej sie mówi, że ludzie za dużo tego przyjmują i jest konieczność zmian w prawie.

Zaraz im się skończy biznes w postaci obojętnych dla organizmu pigułek, wprowadzą zakaz reklamy, jak w cywilizowanych krajach i spadek w rankingu murowany 🙂

O 50% zwiększyć wartość firmy w rok…. no no zaje… dynamika. Badania zaczęły sie zwracać?

Równie dobrze mogliby sprzedawać powietrze w puszkach. Przy takich nakładach na reklamę ciemny lud wszystko kupi.