Strona główna Sport Piłka nożna PTC nie ma recepty na outsiderów

PTC nie ma recepty na outsiderów

0

Fioletowi mimo ostatniego zwycięstwa z Orłem Parzęczew znów zagrali znacznie poniżej oczekiwań i stracili ligowe punkty.

GKS Bedlno – PTC Pabianice 2:1 (2:1)

Zawodnicy z Pabianic ledwo zdążyli dotknąć piłki, a na tablicy było już 2:0. Gospodarze mieli piorunujący początek spotkania i na prowadzenie wyszli po golach w 2. i 8. minucie meczu. PTC w końcu wróciło do „żywych”, ale nie potrafiło się wstrzelić. Tradycyjnie nasi zawodnicy marnowali kolejne dogodne sytuacje. Sygnał do odrabiania strat w 40. minucie dał Jacek Hiler, który oddał piękny strzał z dystansu, zdobywając gola kontaktowego.

Po zmianie stron fioletowi przeważali, ale byli za mało konkretni. Co prawda Piotr Szynka zdobył prawidłową bramkę na 2:2, ale arbiter był innego zdania i na tablicy nadal było 2:1. Pabianiczanie grai wyraźnie lepiej, a gospodarze bronili się jak mogli, grając przy tym bardzo ostro. Sędzia był wyraźnie przychylny klubowi walczącemu o utrzymanie i nie pozwolił, by którykolwiek z zawodników Bedlna przedwcześnie opuścił plac gry. Wynik utrzymał się do końcowego gwizdka i punkty ostatecznie zostały u gospodarzy.

W następnej kolejce PTC podejmie u siebie trzeci w tabeli LKS Rosanów. Mecz ten w sobotę o godzinie 17:00.

Gol dla PTC: 40. Jacek Hiler (2:1).

Skład: Wawrzyński, Stachowski (65. Klimczak), Sikorski, Hiler, Drewniak, Kaczmarkiewicz, Stańczyk, Kaźmierczak, Szynka, Dudziński, Tylczyński (75. Otrębski).