Strona główna Na sygnale Kryminalne Pseudokibice z zarzutami. I wnioski o areszt

Pseudokibice z zarzutami. I wnioski o areszt

7

Pseudokibice, którzy zdemolowali sklep przy ulicy Moniuszki usłyszeli zarzuty. Wszyscy będą odpowiadać za rozbój. A jeszcze dzisiaj Prokuratura Rejonowa w Pabianicach skieruje do tutejszego sądu wnioski o zastosowanie wobec mężczyzn tymczasowego aresztu.  

Przypomnijmy, że we wtorek około godz. 18 na sklep z suplementami diety napadli pseudokibice. Wcześniejsze ustalenia policjantów, iż może tam dojść do konfrontacji dały efekt w postaci ujęcia dwunastu chuliganów.

– Są to osoby powiązane z Łódzkim Klubem Sportowym. Zdemolowanie przez nich konkretnie tego sklepu nie było przypadkowe. Zatrzymani znali właściciela, wywodzącego się ze środowiska Widzewa. Żaden z nich nie przyznał się do winy. Odmówili również składania wyjaśnień. Przesłuchany został natomiast właściciel sklepu – poinformowała prokurator Monika Piłat z Prokuratury Rejonowej w Pabianicach.

Wnioski o areszt wobec dwunastu pseudokibiców sąd ma rozpatrzyć jutro. To jednak nie wszyscy, którzy brali udział w demolce. Trzem sprawcom udało się uciec. Są poszukiwani.

Zatrzymanym mężczyznom (od 21 do 29 lat) grozi do dwunastu lat pozbawienia wolności.

O policyjnej akcji przy ul. Moniuszki pisaliśmy TUTAJ i TUTAJ.

REKLAMA
Poprzedni artykułPechowe holowanie: pękła lina…
Następny artykułGruntowych ulic będzie coraz mniej
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

teraz mecze będa zza krat ogladali

Jakby ich interesowały te mecze w ogóle

3 uciekło przez płot na Wyszyńskiego w stronę Waryńskiego. Widać, że byli nie miejscowi… mogli nadziać się na mieszkających widzewiaków na Waryńskiego.

Zapuszkować towarzystwo i za murami przekształcić w obiekty doświadczalne, przynajmniej przysłużą się nauce i jakiś pożytek będzie dla społeczeństwa.

Ty cieeć prawie pod każdym artykułem sie udzielasz wypisując takie 'mondre’ wynurzenia, że zaczynam sie zastanawiać czy sam nie jesteś jakimś socjologicznym eksperymentem szalonych studentów na grzybach. Debili powinna za to spotkać kara co zrobili ale to gnoje po dwadzieścia pare lat. Mają jeszcze kiedyś szansę zmadrzec, stać sie normalnymi ludzmi a energię którą wkładają w niszczenie mienia szanujacych sie przedsiebiorców ktorzy cos w zyciu juz osiągnęli włożyli w naprawę swojego zycia, które póki co sukcesywnie marnują…

12 lat za głupotę to stanowczo za dużo , za gwałty dostają mniej ….

To za gwałty powinno być więcej, nie mniej za rozboje