Strona główna Aktualności Polityka Przyjazd prezesa PiS do Pabianic potwierdzony

Przyjazd prezesa PiS do Pabianic potwierdzony

38
Jarosław Kaczyński przyjedzie do Pabianic w niedzielę 16 października. O godz. 16.00 spotka się z lokalnymi działaczami swojej partii. 

Prezes ostatnią oficjalną wizytę w naszym mieście zaliczył w 2014 roku, dlatego niedzielny przyjazd to duże wydarzenie dla tutejszych polityków i sympatyków PiS. Jak mówią organizatorzy, jedynie ludzie z kręgu partyjnego będą mogli wejść na spotkanie. Jak tłumaczą, taka decyzja ma ograniczyć ewentualne agresywne zachowanie tzw. „totalnej opozycji”.

– My nie zakłócamy spotkań organizowanych przez naszych oponentów. Nikt nie manifestował swojej niechęci podczas wizyty Lecha Wałęsy czy Aleksandra Kwaśniewskiego i my też chcemy w spokoju wysłuchać prezesa – tłumaczy Krzysztof Ciebiada.

Jarosław Kaczyński spotka się ze swoimi sympatykami w sali OSP przy ul. Jutrzkowickiej. Wcześniej będzie w Sieradzu.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
38 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Oho, już nawet nie próbują ściemniać że to ma być spotkanie z „mieszkańcami”.

Ewidentny brak honoru Zarządcy obiektu OSP. Ponoć służby mundurowe są apolityczne 🤦‍♂️

A co ma do rzeczy? To nie OSP go zaprosiło tylko wynajmuje obiekt. To tak jakby dla zasady nie wynajmowali sali dla osób które mają jakieś tam poglądy!

Pewnie tak, a czy, np. kościół, wynajmie salę na spotkanie LGBT ????

Ewidentny brak wiedzy nie zwalnia z logicznego myślenia … OSP nie podlega pod żadne ministerstwo i nie jest służbą mundurową tylko stowarzyszeniem … wynająć salę może każdy z ulicy i nie ma to nic wspólnego z działalnością straży a tym bardziej z uprawianiem polityki …

Wy manifestów nie chcecie ale ja chcę i mam prawo! A Wasze chcenie czy nie chcenie lata mi i powiewa!
Precz!

A ja nie chce Jarosław i mam do tego prawo.

J…. PO

rzygać się chce … Polska idzie na dno a ten Sobie jeździ i mówi, że nie ma wielu ludzi mądrzejszych od Niego. Oby Pabianice były mądrzejsze i wiedziały ile zabrał a ile dał …

Jego elektorat jest w jego wieku, i żyje mentalnie w PRL.

Wiwat rocznik 40+

No nie, dwa mecze akurat są wtedy, nie dam rady przyjść 🤪🤔😭

Mam nadzieję że w niedzielę dużo ludzi stawi się pod OSP i pokaże temu kurduplowi jak bardzo jego i ta śmieszna partie potrzebujemy w kraju. Ludzie mobilizujmy się chodzy tam.

Cóż stare komuchowate plemię musi sobie powyć.

Coś czerwono się zrobiło w komentarzach.
Komuszki trochę luzu

Komuszkiem to jest twój guru wzorem I Sekretarza PZPR odgradzającego się od wdzięcznego narodu, dzielnie walczący z problemami które sam stwarza, promujący nierobów i równających w dół oprócz sowich, lejących siermiężną propagandę z TVP oraz mających myślących inaczej za swego wroga. Normalnie PRL.

Myślących inaczej czy kochających? Bo to różnica zasadnicza. Z twoich wypowiedzi to nic nie jest prawdą. Można to wytłumaczyć, albo nie żyłeś w latach PRLu albo tatuś przesłuchiwała prawych ludzi na ul. W. Wasilewskiej obecnie ul. Gdańska.

Żyłem w PRL i takimi jak ty gardziliśmy nazywając ich czerwonymi pająkami, po ich plecami, bo zwykle były to zwykłe kapusie.

Kryze coś tak pieklisz ja wie kim ty jesteś.
Należysz do grupy wyborców PO, są dwie jedna to złodzieje ale to nie twoja grupa, ty należysz do tej drugiej tzw głupców którzy głosują na tych złodzieju a potem was okradną.
Ale wy to lubicie wasz guru wam już to wmówił że tak musi być

A ja chciałbym wejść na to spotkanie i jako obywatel posłuchać bełkotu tego nacjonalisty. Mogę nawet zapłacić wejściówkę w cenie toalety czyli do 1euro.

Przyjdę popatrzeć jak Łuczak, Błoch i Kociołek całują prezesa w rękę na kolanach… To warte nawet niedzieli😀😀😀

czysta prawda

Mam nadzieję że wielu mieszkańców przyjdzie powitać prezesa .

Ja bym chciała go zapytać, ile jeszcze milionów „bezkosztownych; ukrów, planuje przypiąć do polskiej kieszeni, celem nachalnego zasysania naszych pieniędzy przez tychże.

Najważniejsze pytanie to takie czy prezes na wypady po Polsce zabiera swojego kota?

„Spotka się z lokalnymi działaczami – spotka się ze swoimi sympatykami – jedynie ludzie z kręgu partyjnego będą mogli wejść na spotkanie”.I wszystko jasne. I jeszcze to tłumaczenie, że totalniacy mu przeszkadzają a innym nie 🙂 Jakby był w porządku to by było ok, a że wydaje mu się, że jest najmądrzejszym człowiekiem. No cóż 🙂

I wszyscy razem, Jarosław Jarosław Jarosław

Przyjeżdża ale być może już nie wyjedzie. 8*

Będzie Włodziu nosił teczkę panu preziowi? :)))) Jaki upadek

Wlodziu to pewnie zadzieje swoją świętą skórę na grzbiet i niczym czarodziej ukryje prezesa pod swoim skrzydłem 🤣🤣

Chętnie tam pójdę pokrzyczeć sobie dwa słowa cała Polska wie jakie

Tu chyba sami opłakujący urbana

***** *** !!

Tego dnia będzie można jeździć nawalony jak niemiecki messerschmitt, dezelem zajomanym od nielegalnego imigranta, z numerami przebitymi przez aktywistę LGBT na podrobionych papierach od islamskiego fundametalisty. I tak kundle będą pilnować kurdupla, piszę to przez szacunek dla prawdziwego psa policyjnego, który służy, broni i tropi a nie ujada i kąsa kogo popadnie. Kiedy przeminą czasy Kacz-In-Sena?

Z wielką przyjemnością: ***** ***.

***** ***

Tylko wybrani partyjniacy na spotkaniu. Prywatna ochrona z firmy policja sp.z.o.o. koszt wizyty z 20k zł. albo więcej. I narzekania na UE I Tuska tylko tyle karzeł potrafi

Prezes, pogoń te komunistyczne🐷🐖🐖🐖 z Pabianic.