Strona główna Aktualności Przerobią „serwisówkę” na potrzeby fabryki

Przerobią „serwisówkę” na potrzeby fabryki

5
Ciężarówki wjadą od strony trasy S14

Trwają przygotowania do zainstalowania niemieckiej fabryki w Ksawerowie przy ul. Giełdowej. Właśnie umowę na przebudowę drogi serwisowej z wjazdem od ul. Rypułtowickiej podpisała Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska i prezes ŁSSE. 

Przebudowa będzie polegała najprawdopodobniej na budowie ronda pozwalającego wjechać na drogę serwisową samochodom ciężarowym, które do wybudowanej fabryki dojadą właśnie od strony trasy S14.

Nad przygotowaniem odpowiedniej infrastruktury pracuje również gmina Ksawerów.

Fabryka ma stanąć na 29 hektarach, należących do Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Chodzi o tereny po wschodniej stronie ul. Giełdowej. W pierwszym etapie zatrudnienie w fabryce sprzętu AGD znajdzie około 400 osób.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

To ten niedobry Ciebiada z PiS-u załatwił!!!!! W Pabianicach sie nie dało, bo tu się nie da rozmawiać z kliką

I mam nadzieję też, że po przyszłorocznych wygranych wyborach zaczniecie w końcu realizacje hydrotermii, szansy dla miasta i gminy! Super sprawa!!!! Towarzystwo z BSR i KC PO wymieść raz na zawsze wielka miotłą!!!!

W Pabianicach nie ma ŁSSE.
W sumie szkoda.
A miała być.

Wszyscy widzę zachwyceni fabryką a nikt nie mówi że powstanie na najlepszej klasie ziemi w województwie łódzkim to jest z30ha-22 to 2klasa A po drugiej stronie s14 leżą odlogi nie przydatne rolniczo na których można pobudować taką fabrykę to tylko w Polsce takie cuda się dzieją

Jakie rolniczo ubogie? Ty chyba rolnik szuka zony jesteś ciniaku!!