Strona główna Aktualności Z miasta Przed zabiegiem przeszła test na COVID-19. Wynik był pozytywny

Przed zabiegiem przeszła test na COVID-19. Wynik był pozytywny

15
fot. pixabay.com
Już nie siedem, a osiem zakażeń COVID-19 zostało stwierdzonych na terenie powiatu pabianickiego. Spośród tej liczby wyzdrowiały dwie osoby.

Starostwo powiatowe podało informację o kolejnym przypadku. To kobieta. Nie mieszka w naszym powiecie, ale jest osobą samotną i przebywa u swojej rodziny na terenie Pabianic. Miała mieć wykonany zabieg w szpitalu (z informacji przekazanych początkowo przez  starostwo wynikało, iż chodzi o pabianicki, ostatecznie urząd przyznał, że zaszła pomyłka).

– Kobieta wcześniej została poddana testom na koronawirusa, gdyż teraz robi się je przed zabiegami i uzyskała pozytywny wynik – tłumaczy Joanna Kupś, rzecznik. – Czuje się jednak dobrze, nie ma żadnych objawów.

Oprócz niej w naszym mieście są jeszcze trzy osoby z COVID-19 – dwie kobiety i mężczyzna. Dwaj kolejni zakażeni mężczyźni są mieszkańcami gmin Konstantynów Łódzki i Dłutów. Wyzdrowiał już konstantynowianin i nastolatek z gminy Lutomiersk.

Na kwarantannie przebywają teraz w powiecie pabianickim 124 osoby. Ich liczba w poszczególnych gminach wygląda następująco:

Pabianice i gmina Pabianice: 65
Konstantynów Łódzki: 24
Lutomiersk: 14
Ksawerów: 10
Dobroń: 7
Dłutów: 4

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Gdyby robili więcej testów, byłoby więcej pozytywnych.

Na pewno, zwłaszcza że jak powiedział sam Szumowski bardzo wiele testów jest fałszywie dodatnich

Robią więcej!! Ciągle procent jest taki sam czyli 4% potwierdzonych przypadków – uspokój się i zacznij myśleć.

A wiesz z jakiego powodu? Każdego raz zdiagnozowanego trzeba później co najmniej dwa razy testować. Rośnie liczba testów, ale to nie to samo, co wzrost liczby osób testowanych.

Do 10 maja w Całym kraju ilość zachorowań będzie maleć. Musi maleć ze względu na parodię wyborów. Jak nazwać tego rodzaju zachowania tchórza kurdupla? Tysiące ludzi zachoruje i umrze . Cisną się na usta tysiące podziękowań dla władzy , jednak cenzura jak widzę panuje . Dziękowaliśmy pracownikom Służby zdrowia oklaskami z balkonów. A im tak niewiele potrzeba ( sprzęt ochrony OSOBISTEJ – najlepszy z możliwych) Kto nas – pacjentów wyleczy ,gdy ONI z tego czy innego powodu nie będą mogli? Oczywiście wzorem innych krajów – Nie dajmy im podwyżek, nie róbmy im testów na obecność koronawirusa . ONI MAJĄ ZROBIĆ… Czytaj więcej »

Oklaskami pracownicy szpitali się nie wyżywią. Oklaski nie ochronią ich przed zakażeniem.

Dlatego Olu ironicznie napisałem, abyśmy nie dawali im NIC. Przeczytaj proszę ze zrozumieniem. Pozdrawiam. Bądż zdrowa.

Musimy przyzwyczaić się do myśli że wcześniej czy później wszyscy będziemy mieć to dziadostwo.

Dziwię się Lemingi ,że jeżeli w Polsce jest tak tragicznie, to jeszcze tu jesteście i nie jedziecie się ratować przed śmiercią do Niemiec, Hiszpanii czy Brukseli. Tam na pewno nie oszukują , zrobią Wam testy na życzenie.Her Tusk i Unia Europejska ma wszytko pod kontrolą i przyjmą Was z otwartymi ramionami . Po co w tym reżimie siedzicie i czekacie na nie nieuniknioną śmierć zamiast się ratować ?. Dzbany ?

Bo tu się urodzili, bo tu żyją, bo tu płacą składki na NFZ?

Spuść powietrze . Trolik yara postanowił się wypowiedzieć przed snem. Żenada. I nie pij już więcej.

Do czasu wyborów będą przywracać niemalże wszystko,aby tylko ludzie poszli zagłosować.
A po wyborach,nawet nie będę wstanie wykonać aż tylu testów (teraz ich brakuje).
I wcale nie zdziwi Mnie jak Ktoś z rządu powie: Chodziliście przed wyborami na spacery,do sklepów itd.itp.to stąd większa liczba zachorowań,bo zarażaliście już wcześniej.
Głupota ludzka nie zna granic!
Choć jeśli będzie niska frekwencja to z wyborów nici.Tak więc „Wielkolud” niech się jeszcze aż tak nie cieszy i nie zaciera rąk.
Dużo zdrowia dla Wszystkich.

100/100 racji . ja bym się jednak tak nie dziwił . Pamiętasz słowa pinokia o misce ryżu i ciemnym narodzie?

Pamiętam,pamiętam.

Wszystkie testy są fałszywe cały świat jest sterowany teraz przez jednego miljardera , który sieje większe spustoszenie niż HItler. I na dodatek robi to legalnie z wsparciem WHO ,ONZ I UE