Strona główna Aktualności Polityka Przed sądem i w Warszawie

Przed sądem i w Warszawie

3
Wśród protestujących nie mogło zabraknąć Krzysztofa Habury, lidera PO z Pabianic

Około 100 osób z Pabianic wzięło udział proteście przeciwko planowanym przez Prawo i Sprawiedliwość zmianom w polskim sądownictwie. Demonstranci zeprali się przed budynkiem Sądu Najwyższego w Warszawie.

Do stolicy pojechało około 100 działaczy i zwolenników środowisk opozycyjnych.

– Kierunek Warszawa – ruszyły z Pabianic trzy autobusy z przedstawicielami „gorszego sortu”. Jadą protestować przeciwko dyktaturze i zawłaszczeniu sądów przez „dobrą zmianę”. Brawa dla przedstawicieli różnych środowisk: PO, KODu, Lewicy, ale również mieszkańców miast i miasteczek o to, że pomimo sezonu ogórkowego potrafią się zjednoczyć i zmobilizować w walce o powstrzymane –  napisał na Facebook’u Krzysztof Rąkowski, wiceprzewodniczący rady miejskiej i działacz PO.

Mini-protest zorganizowany został tez przed Sądem Rejonowym w Pabianicach. Tam tzw. Łańcuch światła stworzyła „Łódzka koalicja na rzecz jawności”.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Krzyś H. to już etatowy KOD-owiec : )))) Czego to się nie zrobi dla ochrony koryta

Staroście to chyba nie przystoi brać udziału w takich „wydarzeniach”… :// Poza tym, że jest z PO to przede wszystkim jest reprezentantem POWIATU i wszystkich, którzy w nim mieszkają, a ludzie maja różne poglądy…

Upadku komuny ciąg dalszy !!!!!