Strona główna Aktualności Z miasta Przechodnie zszokowani. To miała być nauczka

Przechodnie zszokowani. To miała być nauczka

5
Strażnicy miejscy przeprowadzili akcję prewencyjną dla pieszych. Akcja skierowana była głownie do osób, które „wyskakują” zza autobusu prosto pod nadjeżdżające samochody. 

Szokował parawan z workiem imitującym ofiarę śmiertelną, która została potrącona około 10-metrów od przejścia dla pieszych, wychodząc zza autobusu.

– Tym razem wszyscy piesi niestosujący się do przepisów byli pouczani – wyjaśniają strażnicy miejscy.

Na chodniku strażnicy namalowali również strzałkę i napis „pasy”, który wskazuje kierunek i namawia do korzystania z przejścia dla pieszych. Akcja ma być powtórzona.

REKLAMA

5
Dodaj komentarz

1600
5 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Król Julian

No i luz. Prewencja strażnicy! Taka akcja ma sens. W końcu coś sensownego robicie. W centrum proszę. Tu nagminnie piesi łażą jak im się chce!

XYZ

Bardzo słuszna akcja. Ile jest takich pieszych, którzy zza autobusu lub tramwaju wychodzą wprost pod koła samochodu… Za takie zachowanie powinny sypać się mandaty w celu nauczki.

Maciek

NIC TO NIE DAŁO ! jak biegali tak biegają, i to przy strażnikach , pani ze straży z gwizdkiem aż tchu zabrało by stado zatrzymać i przekierować na pasy !

Tom1

A może Policja zrobi taką akcję dla kierowców, którzy nagminnie wyprzedzają bezpośrednio przed lub na przejściach dla pieszych, lub też przejeżdżają jak już ktoś na nim jest. Codziennie widzę takie sytuację po kilka lub kilkanaście razy dziennie i aż czasami włos się jeży na głowie.

Jarek

Pod SDH też powinni stanąć I pod starym cmentarzem.