Strona główna Styl życia Moda i styl Promees Lingerie – nowy Artysta w Concept Store już w ten czwartek

Promees Lingerie – nowy Artysta w Concept Store już w ten czwartek

0
Concept Store w Pabianicach przy ul. Zamkowej 4 wita innowację na miarę drugiej dekady XXI wieku! Promees staje się częścią wyjątkowego miejsca, łączącego handel ze światem sztuki. Jest to miejsce, w którym zobaczymy, jak jednoczyć artystyczny kunszt z innowacją.

Idea Concept Store zrodziła się w południowej Europie, skąd trafiła do Polski. Zrzesza artystów różnych branż, łącząc handel, kulturę i sztukę. Concept Store udowadnia, że każdy z nas ma w sobie nutkę artysty, który może kreować dzieła sztuki na miarę swoich zainteresowań.

 

– Zawsze wiedzieliśmy, że damska bielizna od Promees znaczy coś więcej – mówi Łukasz Cyganowski, projekt manager. – Nasze produkty nie pozostawiają żadnych złudzeń. Opływają elegancją, luksusem i niezwykłą namiętnością. Zamieniają kobiety w boginie, godne Panteonu naszych czasów. Dodatki do bielizny tworzą harmonię z ciałem, zamieniając każdą chwilę w nadzwyczajne doznania.

To właśnie dzięki artystycznym oraz oryginalnym projektom Promees staje się jedną z najpopularniejszych marek damskiej bielizny w Polsce. Do tej pory znana wyłącznie z internetowej sfery, będzie dostępna w Concept Store w Pabianicach. 

Promees Lingerie łączy innowację ze sztuką.

– Jako jedna z pierwszych marek w Polsce umożliwiamy zakupy za pomocą tabletu, na którym znajduje się specjalistyczny, interaktywny system. Przypomina on interfejs sklepu internetowego, co ułatwia zakupy i zamienia je w fascynującą zabawę! Możesz bez ograniczeń kreować własną stylizację lub korzystać z gotowych opcji w naszej kolekcji. Takie rozwiązanie umożliwia zapoznanie się z całą ofertą, wybór wymarzonego produktu, a następnie przymierzenia go – zapowiada projekt manager.

Stoisko zostanie naznaczone duchem futuryzmu, doskonale łączącym się z magią Concept Store. Dodatki do bielizny Promees będą przechowywane w innowacyjnych meblach w kształcie graniastosłupa! Wszyscy zainteresowani zyskują więc szansę na bliższe poznanie produktów. Artystycznej kompozycji dopełni sztandarowa barwa Promees. Głęboka i zmysłowa czerń zabierze w ekscytującą podróż po estetycznych i sensualnych doznaniach.

Concept Store daje możliwość ujrzenia i pozyskania produktów, których nie spotkasz w popularnych „sieciówkach”. W końcu największej wartości nie da się zdobyć na skalę masową, prawda?

 

Concept Store zaprasza na zakupy bielizny już 13.02.2020, gdzie na klientki czekać będzie również nowa kolekcja pre-wiosna 2020.

Przy zakupie dowolnego produktu w sklepie w dniach od 13-18.02.2020 otrzymasz piękny prezent od marki Promees.

REKLAMA