Strona główna Aktualności Z miasta Prezydent przyznał nagrody. Wyróżniono 30 osób

Prezydent przyznał nagrody. Wyróżniono 30 osób

19
Dzień Edukacji Narodowej to dla niektórych zastrzyk gotówki (zdjęcie z ubiegłych lat).
Dzień Edukacji Narodowej stanowi okazję do podziękowania dyrektorom placówek oświatowych i nauczycielom za ich pracę. Ci wyróżniający się otrzymują nagrody. Nie inaczej będzie tym razem. 

Przyznał je prezydent Grzegorz Mackiewicz. Dostanie je trzydzieści osób. Pula przeznaczonych na ten cel pieniędzy to 53.200 zł.

Komu przyznano nagrodę i w jakiej wysokości?

Nagrody specjalne dla dyrektorów (2100 zł): Anna Leśniak (SP 1), Anna Bednarek – Kuropatwa (SP 2), Jerzy Kaczamarek (SP 5), Marzenna Majchrzak (SP 8), Anna Krauzowicz (SP 13), Ilona Paszkiewicz (SP 16), Magdalena Sadzisz (PM 8), Katarzyna Barasińska (PM 11), Elżbieta Kmieć (PM 13), Honorata Bartoszek (PM 14), Beata Adasiak (PM 16)

Nagrody specjalne dla nauczycieli (1900 zł): Renata Nowak (SP 3), Grażyna Rosiak (SP 16), Ewa Rydzyńska – Adamska (PM 4), Sylwia Zawadzka (PM 5), Anna Łyszkowska (PM 13), Renata Olejnik (PM 16), Anna Sysio (PM 16)

Nagrody dla dyrektorów (1400 zł): Waldemar Flajszer (SP 3), Elwira Stanek (SP 9), Beata Jaśkiewicz (SP 14), Grzegorz Hanke (SP 15), Ewa Bosiak (SP 17), Elżbieta Dzionek (PM 2), Beata Kłos (PM 3), Barbara Olszewska (PM 4), Ewa Ogińska (PM 5), Beata Hankiewicz (PM 6), Renata Włodarczyk (PM 12), Halina Klatt (PM 15).

***

W związku z pandemią koronawirusa w tym roku nie będzie tradycyjnej uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Prezydent skontaktuje się z dyrektorami i nauczycielami jedynie online.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A maski na licach to gdzie?

A umiesz czytać?? Widać, że bez matury, bo czytanie ze zrozumieniem się kłania.

W jakim celu przyznawane są te nagrody i dlaczego dyrektorzy otrzymują je co roku?

To taka coroczna premia uznaniowa.

…dla wybrańców!!!

I co roku te same osoby dostają kasę po znajomosci, wstyd się tym chwalić….

Przykładem jest Pani Dyrektor PM16 . Skargi na tą Panią będą zawsze bezzasadne.

Pół roku przerwy w nauczaniu, a nagrody jak za rok. Plus trzynastki i całe mnóstwo innych nauczycielskich przywilejów. Później płacz, że w budżecie brak pieniędzy. Widać, gdzie jest największe rozdawnictwo. I jeszcze strajki.

No rzeczywiście osiągnięcia pierwsza klasa …. bez komentarza

https://epainfo.pl/absolwenci-sp-nr-1-nie-poznali-dzis-wynikow-egzaminow-dyrekcja-jest-na-urlopie/

Jak to jest, ze za tak karygodne zachowanie dyrektor dostaje najwyzsza nagrode? Moze ktos zna zaslugi, ktore moglyby przykryc ten brak odpowiedzialnosci?

Ciekawe jakie zasługi ma dyr SP2??? Co roku najwyższe nagrody a jakość szkoły żadna.

Podobnie jak dyrektorka PM14 – co roku nagroda. Pytanie za co, za lekceważenie rodziców i ich dzieci.

to sa nagrody poparcia swoich co wywodzą się z tej samej opcji lub jej sympatyzują. Po za dwoma przypadkami dla zmyłki aby nikt nie zarzucił właśnie tego. Do roboty niech sie wzma bo nie zasłuzyli na jakiekolwiek nagrody za siedzenie na tyłku w domu i udawanie ze się zdalnie naucza. Ale spokojnie niebawe będą znowu nagrody za udawanie. jeszcze tylko chwilkę trzeba poczekać i znów wygina na całego

Najpierw niech Pan weźmie się za siebie

Co jest powodem przyznania premi jakie osiagniecia maja ci Panstwo moze nauka zdalna to ich osiagniecie? Poziom byl zalosny to chyba takze sukces? Poziom zarzadzania szkola Pseudo Dyr. Z sp1 byl widoczny przy wynikach egzaminow. Ale co tam sami Wybieramy w kazdych wyborach tych samych nieudacznikow nazwisko prezydenta sie zmienia ale to ciagle ta sama gwardia niezaleznie od bloku politycznego

Czy w SP nr 9 pracuje tylko p. Stanek? Co nagrody to tylko jedno nazwisko.

A nauczyciele ze szkół średnich ?

Szkoła średnia podlega pod powiat, a nie pod miasto (Podstawowa wiedza – WOS, zalecam nadrobić)

pieniadze dla nauczycieli sa ,bo bardzo sie narażają .Dla pracownikow DPS niema bo pewnie zdalnie pracują