Strona główna Dzieje się Prezydenci rapowali na ul. Zamkowej. Jak im poszło?

Prezydenci rapowali na ul. Zamkowej. Jak im poszło?

29
Prezydent Grzegorz Mackiewicz wraz ze swoimi zastępcami przyłączyli się do akcji #hot16challange2 i nagrali krótki utwór w rytmie rap. 

Prezydent Grzegorz Mackiewicz został nominowany przez szefa naszej redakcji. Nominację (wraz z zastępcami) otrzymał też od rapujących dzieci. Czekaliśmy ponad tydzień na jego „szesnastkę”, ale śmiało można powiedzieć, że sprostał zadaniu.

W realizacji nagrania i teledysku pomogli: Krzysiek Este Łyszkowski (muzyka) i Piotr Wajman (video). Marek Smuga nagrał wokale, a Przemysław Kszczot z Rap Lokal pomógł w realizacji.

Prezydenci wsparli akcję wpłacając pieniądze na rzecz pabianickiego hospicjum i fundacji SiePomaga.

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
29 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Pozytywny przekaz idzie z góry, dobrze poczuć trochę dystansu i luzu w tym chorym czasie. Brawo prezydenci!!!! G. Grzejszczak tez pozamiatał, czekamy na kolejnych.

Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa.

Otóż to.

Dobra muzyka dobry tekst i dobry clip. Fachowcy się wzięli za robotę i to fachowcy z Pabianic. ESTE i współpracująca z nim ekipa dają radę. Dlatego też wyszło REWELACYJNIE.

Osoba odpowiedzialna za mastering zrobiła kawał dobrej roboty…Pozdrawiam tych, którzy zrozumieli komentarz oraz tych co nie pojmują tego co napisałem.

Super! Brawo nasi prezydenci, brawo „Bychlewianka”!!!!!

Gdzie jest granica pomiędzy akcją charytatywną, lansem i obciachem? 🤔 A może by tak skupić się na charytatywnym wymiarze, wpłacić po prostu pieniądze na konto i odpuścić sobie lans i obciach? 🤔

A czy to nie miało iść na walkę z COVID??

boże jaka głupota czy oni nie mają nic do roboty tylko rapowanie ? jakby funkcja prezydenta była charytatywna to niech stawają nawet na głowie nikogo to nie obchodzi ale tak ? przecueż ja jako podatnik im płacę ….. bierzcie się do roboty a nie fiu bździu w głowie

Ja też jako podatnik płacę długopisowi i kłamcy za pracę, a nie za picie piwa w ramach robienia PR na Mierzei Wiślanej.

@dtx – odpuść trochę. I pośmiać się trzeba czasem.

ciekawe co napisałeś w komentarzu pod występem pana andrzejka dudy, który jako jeden z pierwszych polityków wziął udział w #hot16challange2?

A gdzie rozum i godność człowieka?

Rapują ci którzy nie umieją śpiewać. Rap to antykulturowy szajs. Czemu to promujecie? Jak długo jeszcze będzie na stronie reklama „sklepu” z ulicy Zielonej? Nie wstyd Wam, redaktorzy?

Nie wstyd.

A przepraszam, dlaczego reklamowany jest punkt gastronomiczny z pod esdehu?

Poprawna pisownia to: „spod”, głąbie.

spod to twoja stara daje z pod esdechu, głąbie

Prezydentowi Gryglewskiemu wyjątkowo dobrze na państwowym wikcie. Z miesiąca na miesiąc coraz Go więcej. Pewne parametry zahaczają już o miseczkę C. 😉

Ja rozumiem chęć lansu zawsze i wszędzie bo jak budżet pusty i pomysłów na miasto brak to człowiek chociaż się powygłupia w necie. Oj żałosny widok, a najsmutniejsze jest to, że niektórych jeszcze to cieszy.
Chcecie pomóc szanowni prezydenci to oddajcie połowę pensji na pomoc potrzebującym (jeden z tej 3 to nawet obiecywał, że będzie to robił ale na obietnicach się skończyło)

Moja nominacja do #hot16challenge
nominuje wszystkich :
Malkontentów
Narzekaczy
Krytyków
I wszystkich ludzi którzy żyją aktywnością innych pabianiczan.
Masz czas ? pomysł ?
i odwage wystawic sie na opinie innych ?Zapraszam !!!😊
Pokaż na co Cię stać 💪👍💪

Kiedyś był władca i osobno błazen. Teraz wszystko się pomieszało i władcy robią za błaznów. I nie pisze tego o tylko jednej osobie.

Dokładnie, wstyd mi za nas, pabianiczan i za nasze wybory.

ciekawe ile czasu i nakładu pracy, podczas pobytu w pracy, stracili na przygotowanie tego klipa? ile ważnych rzeczy zostało odłożonych na potem…. jak rozliczyli się z ekipą montażystów (soft, sprzęt, czas, licencje, podatki?)

Poszlo im jak antifie w USA śmierć na miejscu

Panu Markowi to się Dobrze wiedzie 🙂 nowa funkcja to i nowe gabaryty 🙂
Tylko Pani Aleksandra jak zwykle piękna i niezmienna

Aż żal patrzeć

to dlaczego patrzysz?…… spójrz na ostry cień mgły w wykonaniu pana andrzeja

nawet nawet