Strona główna Dzieje się Rozrywka Prawdziwa historia Marszałka (KONKURS)

Prawdziwa historia Marszałka (KONKURS)

0

Już od jutra na ekrany kin wchodzi dramat historyczny przedstawiający losy Józefa Piłsudskiego. Do rozdania mamy bilety dla naszych Czytelników.

To nie miało prawa się stać! Jest rok 1901. Józef Piłsudski „Ziuk” (Borys Szyc) po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętności, rozdarty między dwiema kobietami jego życia – żoną (Magdalena Boczarska) i kochanką (Maria Dębska). Przez zachowawczych członków Polskiej Partii Socjalistycznej uważany za terrorystę, Piłsudski wraz z najbliższymi współpracownikami nie cofnie się przed niczym – zamachami na carskich urzędników i najwyższych oficerów, szmuglowaniem bomb, zuchwałym napadem na pociąg, by osiągnąć swój cel: niepodległą Polskę. Zbliża się rok 1914 i „Ziuk” widzi nowe szanse na osiągnięcie niemożliwego. „Piłsudski” to kino awanturnicze, płomienny romans, historia prawdziwa Marszałka, jakiej dotąd nie znano.

Obejrzyj zwiastun filmu „Piłsudski”:

Do rozdania mamy 5 pojedynczych biletów na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Jak je wygrać? Należy wysłać e-maila na adres: p.ciesla@epainfo.pl
W temacie e-maila proszę wpisać: „Piłsudski – Imię Nazwisko„, a w treści odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe ukaże się tutaj 12 września (czwartek) około godz. 19.30. Bilety otrzyma pięć osób, które kolejno jako pierwsza, trzecia, piąta, siódma i dziewiąta odpowiedzą poprawnie na pytanie.

Pytanie konkursowe
W jakim mieście urodził się Józef Piłsudski?

Wyniki konkursu
Bilety otrzymują: Dominik Szymański, Józef Skolasa, Grzegorz Wlaźlak, Kasia Staryk oraz Dariusz Grzybowski. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina.

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o