Strona główna Dzieje się Rozrywka PRAwdomówny PRAwilny PRAziomek (KONKURS)

PRAwdomówny PRAwilny PRAziomek (KONKURS)

0

PRAgnie podzielić się z Wami PRAwdziwymi biletami do kina. PRAgniecie je zdobyć? zaPRAszamy do naszego konkursu!

Charyzmatyczny sir Lionel Frost to najwybitniejszy na świecie tropiciel mitów i potworów. W każdym razie za takiego sam się uważa. Problem w tym, że cieszy się raczej opinią postrzelonego dziwaka niż szacownego naukowca. Nic dziwnego zatem, że chętnie skorzysta z okazji, by udowodnić całemu światu jaki to z niego Indiana Jones. Na listowne zaproszenie pewnego tajemniczego obywatela wyrusza w dzikie ostępy Ameryki Północnej, by odnaleźć i ujawnić najbardziej tajemniczą z mitycznych istot – brakujące ogniwo, czyli najbliższego przodka człowieka zwanego także Wielką Stopą. Łowca przygód po przybyciu na miejsce dokona dwóch niezwykłych odkryć! Po pierwsze: zaproszenie było podstępem. Po drugie: jego autor to… niestety tego nie możemy zdradzić. Razem z nim Sir Lionel wyrusza w dalszą pełną przygód podroż, by dokonać odkrycia znacznie większego niż kiedykolwiek mógł pomarzyć!

Obejrzyj zwiastun filmu „Praziomek”:

Do rozdania mamy 5 pojedynczych biletów na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Jak je wygrać? Należy wysłać e-maila na adres: p.ciesla@epainfo.pl
W temacie e-maila proszę wpisać: „PRAziomek – Imię Nazwisko„, a w treści odpowiedź na zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe ukaże się tutaj 2 maja (czwartek) około godz. 20.00. Bilety otrzyma pięć osób, które kolejno jako pierwsza, trzecia, piąta, siódma i dziewiąta odpowiedzą poprawnie na zadanie.

Zadanie konkursowe
Wymień 3 czasowniki zaczynające się na „pra”.

Wyniki konkursu
Bilety otrzymują: Magdalena Gajda, Nadia Chaładaj, Marcin Białczak, Piotr Winczewski oraz Anna Brzozowska. Gratulacje! Nagrodę można odebrać w kasie kina.

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o