Strona główna Aktualności Z miasta Praca urzędników nagrodzona

Praca urzędników nagrodzona

1

W ramach rocznego funduszu nagród, pracownicy urzędu miejskiego i starostwa powiatowego otrzymali pieniężne gratyfikacje.

Pracownicy pabianickiego magistratu dostali średnio po 750 zł brutto (co daje ok. 500 zł „na rękę”). Podobnie było w ubiegłym roku. Nagrodą objętych było 230 pracowników, łącznie ze Strażą Miejską, która podlega pod urząd miejski. Cała kwota jaka została rozdysponowana to 172.500 zł. Nagrody nie dostał prezydent Grzegorz Mackiewicz, który zarabia miesięcznie 12 360 zł brutto.

Pieniądze rozdano również pracownikom starostwa powiatowego, w następujących kwotach: kadra kierownicza (średnio) – 1000 zł brutto, inspektorzy – ( średnio) – 600 zł brutto. Tu rozdzielono 101 tys. złotych wśród 150 pracowników. Nagród nie otrzymał zarząd urzędu, w tym starosta Krzysztof Habura.

 

 

1
Dodaj komentarz

1600
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Strzałka

Cieszymy się z tego, że pracownicy Urzędu Miejskiego co roku otrzymują roczne nagrody, natomiast dziwimy się że prezydent nie pamięta o pracownikach jednostek budżetowych i samorządowych zakładach budżetowych podlegającymi pod urząd miasta. Od lat pracownicy np. ZGM nie otrzymują nagród rocznych.