Strona główna Styl życia Poznajcie naszą Miss (WYNIKI KONKURSU)

Poznajcie naszą Miss (WYNIKI KONKURSU)

0

Karolina to filigranowa blondynka, mierząca 168 cm wzrostu. Choć dzięki swej urodzie wygląda na delikatną kobietę, drzemie w niej ogromna siła i pozytywna energia. Siła godna tytułu Miss Ziemi Łódzkiej.

– Mój udział w konkursie Miss Ziemi Łódzkiej nie był planowany – przyznaje 19-letnia Karolina Źródłowska z Ksawerowa. – Przytłaczała mnie monotonność. Większość dzieciństwa chorowałam, przez co siedziałam sama w domu. Na co dzień borykam się z astmą i niedoczynnością tarczycy, które nie ułatwiają mi życia. Jakby tego było mało w zeszłym roku zachorowałam na boreliozę i cała klasę maturalną miałam indywidualne nauczanie. Konkurs dał mi możliwość wyjścia do ludzi, nawiązania nowych kontaktów i otworzenia się na świat. Nabrałam większej pewności siebie – dodaje Karolina.

Konkurs Miss Ziemi Łódzkiej to pierwszy konkurs piękności, w jakim mieszkanka Ksawerowa bierze udział. W piątkowym finale wystąpi z numerem 9.

Karolina interesuje się sportem oraz pracą w mediach społecznościowych. W wolnych chwilach gotuje i spędza czas z najbliższymi. Od 3 lat jest instruktorem zajęć Indoorwalking oraz fitness. Prowadzi treningi grupowe oraz indywidualne. Bardzo ważny jest dla niej zdrowy styl życia oraz zdrowe odżywianie.

– Na co dzień korzystam z kateringu Schudnij ze smakiem, który pomaga mi utrzymać systematyczność w żywieniu. Lubię wiedzieć co jem, unikam fastfoodów, chemii i uzupełniaczy smaku. Korzystając z kateringu mam pewność, że wszystkie moje posiłki są zawsze świeże, zdrowe i przyrządzone z naturalnych produktów. Kładę tak duży nacisk na zdrowe żywienie, ponieważ wychodzę z założenia, że jestem tym co jem – twierdzi Karolina. – Jedzenie ma ogromny wpływ na moje samopoczucie i zdrowie. Unikam alkoholu i innych używek, ponieważ wpływają one negatywnie na moją kondycję. Ale jak każdy mam swoje małe grzeszki człowiekiem. Moją słabością są lody, które mogę jeść hektolitrami – dodaje z uśmiechem 19-latka.

Jak przyznaje Karolina, swoją przyszłość wiąże ze sportem, bez którego nie wyobraża sobie życia. W przyszłości chciałaby otworzyć własną siłownię i dzielić się swoja pozytywną energią z innymi.

– Sport może zmienić nasze życie. Pragnę mobilizować i przekonywać innych do wysiłku fizycznego ponieważ uważam, że nie ma niczego lepszego niż zadowolenie z samego siebie. Podobne odczucia mam odnośnie konkursu miss. Ciesze się, że wzięłam w nim udział. Dla każdej z nas jest to świetna zabawa i przygoda, ale mi konkurs dał możliwość poznania samej siebie – przyznaje Karolina Źródłowska. – Nauczyłam się pokory i dystansu. Nawiązałam masę nowych znajomości i wypłakałam hektolitry łez ze śmiechu. Nie chciałabym bardzo aby moja przygoda z konkursem zakończyła się już teraz.

Karolina, jak każda z kandydatek do zdobycia korony Miss Ziemi Łódzkiej, ma szansę zostać Miss Publiczności. O tym, która z pań otrzyma ten tytuł decydują internauci, a także czytelnicy portalu EPAinfo.

By pomóc Karolinie w zdobyciu tego tytułu, wystarczy wysłać sms o treści MZL9 pod numer telefonu 7168. Koszt sms’a to 1,23 zł + VAT.

foto: materiały prasowe konkursu Miss i Mister Ziemi Łódzkiej.

Wyniki smsowego konkursu możemy śledzić TUTAJ. Karolina do tej pory zajmuje piąte miejsce.

Karolina startuje również w konkursie na tytuł Słoneczną Miss Ośrodka Wypoczynkowego Słoneczny Brzeg, gdzie odbywały się tegoroczne zgrupowania miss oraz misterów. Zwyciężczyni tego plebiscytu, podczas gali finałowej Miss Ziemi Łódzkiej (2 czerwca) otrzyma dodatkowy tytuł oraz nagrodę specjalną. By pomóc 19-letniej Karolinie w zwycięstwie, wystarczy polubić jej zdjęcie w TYM POŚCIE.

19-letnia Karolina Żródłowska jest mieszkanką Ksawerowa. Skończyła łódzkie XI Liceum Ogólnokształcące im. Gabriela Narutowicza. Obecnie studiuje Nowe media i kulturę cyfrowa na Uniwersytecie Łódzkim.


KONKURS DLA CZYTELNIKÓW PORTALU EPAinfo!

Jeśli chcecie zobaczyć na żywo najpiękniejsze kobiety województwa łódzkiego, wystarczy poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe, a odpowiedź wysłać na adres: konkurs@epainfo.pl, w tytule wiadomości wpisując: Karolina Źródłowska.

W konkursie wygrywają dwie pierwsze osoby, które prześlą prawidłową odpowiedź.

Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na piątkową (2 czerwca) galę wyborów Miss Ziemii Łódzkiej, która odbędzie się o godz. 20.00 w Hali Expo, przy ul. Politechniki 4.

Fundatorem nagród jest katering dietetyczny Schudnij ze Smakiem.

Pytanie brzmi:

Jaki jest przedział wiekowy dla kandydatek startujących w wyborach Miss Ziemi Łódzkiej?

Podpowiedź: Rozwiązania zagadki szukajcie na stronie internetowej Miss Ziemi Łódzkiej.

AKTUALIZACJA:

Zwycięzcami konkursu zostali: Bartłomiej Łuczyński oraz Magdalena Amer-Jurek. Prosimy o kontakt z fundatorem nagród Catering Dietetyczny Schudnij ze Smakiem, pod nr tel. 602 603 208.

 

REKLAMA